Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudnál 50 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnál 50 éves nőként egy 20-25 éves fiúra szex partnerként tekinteni?

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen indok, hogy a fiad lehetne és ezért nem szexelnél vele? Ennyi kifogás elég ahhoz hogy kihagyd az alkalmat?
2022. febr. 8. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Én tudnék.
2022. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is mondták már idősebb nők " Fiam lehetnél meg ilyen " amikor meg oda szaggattam akkor meg ment az ordítás
2022. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Igen, ez bőven elég kifogás. 50esként Férfiakhoz vagyok szokva, nem gyerekekhez. Tapasztalt férfi kell, aki tudja mit csinál.

És nem érezném úgy, hogy bármit kihagytam, kaphatok férfit is szexre, ha akarok.

2022. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek fel is adhatom azt az álmot hogy 25 évesen megdugjak egy 53 éves kiszemelt nőt?
2022. febr. 8. 13:18
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
5: ringasd magad nyugodtan illúziókba, engem nem zavar. Jogod van a véleményedhez. De az még nem jelenti azt, hogy igazad is van.
2022. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
#5: bírom amikor egy kis nyikhaj pöcs le "szottyadt öregasszonyoz" valakit, akiről semmit sem tud. Téged minősít :D
2022. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Bro' egy adott kiszemelt nőt valószínűleg nem fogsz megdugni. Az 50-es nők nem vonzódnak a "fiam lehetne" pasikhoz. S ha igen még akkor is meg kellene ugrani a szimpátiát, bizalmat, vágyat, s hogy egyáltalán akarjon kefélni.

Tipp: ha '50-es nőkre buksz akkor menj le egy swignerbe. Mindenféle korosztály van, '50-es nőket is találsz, s elég lazák az erkölcsök (de szimpátia alapon működik ott is).

2022. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
ú, 5-ös, mekkora taplónak kell lenni, hogy ilyet írjon valaki egy nőnek? Na, te nem vagy férfi, és soha nem is leszel. Tudod nem attól lesz valaki férfi, hogy van valami fityegő a lába között....
2022. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
#5 vagyok. Tudjátok, nem lesznek álmatlan éjszakáim amiatt, hogy egy anonim oldalon esetleg beszélnak nekem.
2022. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
10: az csak ront a helyzeten. Mert te is csak anonim módon mersz beszólni egy nőnek, ez aztán nagy férfias bátorságra vall :)
2022. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!