Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti, akik később (25 év felett)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik később (25 év felett) vesztettétek el a szüzességeteket, annak ellenére, hogy már nagyon kívántátok a szexet! Miért történt így? Megérte várni? Hogy alakult ezután az életetek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Én kérek 25 voltam. Nem voltam nagy csajozós. Gondolom ezért alakult így. Azóta nagyot fordult velem a világ. 8 év telt el azóta, és rengetek nővel voltam. Az elmúlt 2 évben már lenyugodtam, és kitartok a jelenlegi mellett.
2022. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

22 éves koromig eléggé önbizalomhiányos és balf.sz voltam (a használhatatlan ismerkedési tanácsok, azok jöttek jobbról-balról, csak azt felejtette el mindenki mondani, hogy tanuljak meg odafigyelni az emberekre és a visszajelzéseikre), másrészt az egyetem első évei rohadt kemények voltak

utána az első barátnőm pedig nagyon gátlásos volt ilyen téren. úgyhogy 27 évesen veszítettem el, egy nagyon kiteljesítő kapcsolatban. jelenleg házas vagyok, 31 éves.

2022. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
22 voltam és nem azért nem előbb mert nem szerettem volna hanem mert nem volt kivel.Nem voltam egy kimondott szépfiú kb 25 évesen is 17-nek néztem ki.És rajtam kívül rengetegen vannak így.Hát ezért.A férfiak amúgy is később érnek nálunk annak idején az osztályban ballagás előtt a 70% szűz volt míg a lányoknál ez kb 20% lehetett mondhat bárki bármit.
2022. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!