Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik eleinte undorodta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik eleinte undorodtak az oráltól! Mi vett mégis rá titeket hogy kipróbáljátok? Megszerettétek?

Figyelt kérdés
Eleinte akár undorítónak tartottátok... Aztán valahogy kipróbáltátok, és rájöttetek hogy nem is rossz. Talán még tovább is mentetek, arcra/szájba engedtétek a végén. Mi változott bennetek?
2022. febr. 9. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
a párom miatt tettem meg,mert tudom, hogy neki ez nagyon jó. neki akartam örömet okozni.
2022. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Csak az, hogy neki nagyon jó. Emiatt szeretem, másért nem.
2022. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval ha az én párom nem teszi meg nekem, akkor igazából nem is szeret? Pedig azt mondja.

Vagy más oka is lehet?

2022. febr. 9. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van aki tényleg szereti. Beszéltem már olyan lánnyal, aki nem érti, hogy nem lehet szeretni.
2022. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Próbálnék rájönni mi az oka hogy nem szeretné. Legalább egy indokkal szolgálna, de még az sincs. Illetve azt sem értem hogy miértnem próbálja ki legalább, és aztán mondja hogy ezt ő nem szeretné többet. Mert akkor megértem hogy nem jön be neki, de így nem is tudja milyen.


Tudom, mert ugyanígy voltam mielőtt én elkezdtem őt kényeztetni, és bizony nekem is nagy örömet okoz.

2022. febr. 9. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Gátlásos.. Van ilyen.. Valaki popóba se hagyja mert hallotta hogy nem jó..

Ugyan így valaki nem eszi meg a káposztás tésztát mert nem szereti a káposztát vagy nem eszik szalonnát mert rákkeltő hallotta a tbve........


Ez sajnos ilyen nem tudsz vele mit csinálni erőltetni nem szabad majd felnő és oldódik később(talán) ha neked ennyire hiányzik menj olyanhoz aki megteszi neked..

Na és most gondolkozz el azon hogy ő mennyire szeret és te mennyire szereted 🙄

2022. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az exemnek kifejezetten rossz volt csinálni. Blöe.


Amúgy azóta se a kedvencem, de mindenki másnak jobb volt :)

2022. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen csicskák miatt nem fogják később sem csinálni!
2022. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!