Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm a kapcsolatunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm a kapcsolatunk elején megutálta a sz*pást, és azóta nem hajlandó csinálni, hogy lehetne megszerettetni vele?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy erőltettem régen, pedig nem volt kedve...
2021. aug. 26. 11:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez szopás.
2021. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Akkor azt már b@szhatod. Ha erőltetted akkor nincs az az isten amivel újra megszeretné.

Más pasival aki türelmes és kedves lesz vele lehet fogja szeretni, de te ezt cseszheted.

2021. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát ezt elcseszted.
2021. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Grat. Viseld a következményeit.

Türelemmel. Megvárni, hogy elfelejtse. Ne hozd szóba. És te kényeztesd sokat odalent. Ha mázlid van, ez bejöhet.

2021. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A szexben a kölcsönös tisztelet és kompromisszum a legfőbb alap. Te ezt leszartad. Magyarán edd meg amit főztél magadnak. Én az első erőszakoskodó mondatodnál dobtalak volna már.
2021. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Én lány vagyok...


Volt egy kapcsolatom amiben nem hogy a sz*pást erőltette a partnerem de magát a szexet is, olyan pózokban, amik nekem nem tetszettek. Az egész szexet olyan szinten rossznak éreztem, hogy egy életre elment tőle a kedvem...


A mostani barátom elég türelmes volt, jó sokat várt a szexre meg az előtte lévő sz*pásra. De kimondottan imádom mostmár és tényleg jónak tartom .


Szóval, ha erőltetted, akkor így jártál, nem is fog soha többet, mert undora van és rossz emléke

2021. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt te már felejtsd el. Ha valóban erőltetted, akkor ezt márt nemigen tudod visszahozni. Talán mással újra nyitott lesz majd rá, ha azt látja türelmes a pasi, nem várja el, nem erőszakos stb
2021. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan előttem is írták... Szerintem is időigényes mutatvány lesz! Tehát türelmesnek kell lenned, őt mindig orgazmusig orálisan is kényeztetned, és sosem említened meg, hogy szeretnéd, hogy orálisan kényeztessen téged! Ha majd meg is tenné idővel, akkor is hagyni, hogy addig és úgy csinálja, ameddig és ahogyan ő szeretné! De valószínűleg hónapokig nem leszel általa leszopva. xD


30 F

2021. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha tényleg erőltetted, akkor jó eséllyel cseszheted, vagy nagyon türelmesnek kell lenned, amire sanszos, hogy nem vagy képes... Türelmesebb ember mellett talán megszeretné vagy legalábbis csinálná.


Nálunk a párom nemhogy az orálra többet várt mint akart, hanem már arra, hogy ne legyek feszült, ha megölel, mert molesztáltak annak idején. A türelme nekem aranyat ért, szerinte megérte. Komolyan nem értem, miért jobb vmit erőltetni, elvennk ezzel a másik kedvét, aztán csodalkozni, hogy nem akarja csinálni...

2021. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Van, aki egyszerűen nem szeret szopni. Akkor te pedig várhatsz rá, amennyit akarsz, akkor se fogja megszeretni.
2021. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!