Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha olyan prostihoz megyek aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan prostihoz megyek aki talán (?) szokta vállalni gumi nélküli is popsiba (?) akkor nagyobb az esély arra hogy én elkapok valamit Tőle, abban az esetben is ha mindent gumival kérek?

Figyelt kérdés

Igazából nem feltétlenül nézném ki belőle hogy vállal bármit is gumi nélkül… Sőt.


És egy nagyon régóta hirdető, idősebb hölgyről van szó, szóval ha rendszeresen vállalna ilyesmit, szerintem törvényszerűen lenne valami komolyabb baja.


Az anális szex gumi nélkül elképesztően veszélyes, olyan ismeretlen partnerekkel, akik szintén rendszeresen váltogatják a partnereiket… Vagyis az átlag prostizó férfiakkal. Fel nem tudom fogni, hogy egy prosti hogy lehet ennyire igénytelen, ha amúgy pl. a személyes higiéniájára igényes.


Viszont nagyon sok képe van és azok alapján “össze raktam a képet”. Hogy vállal ilyesmit… Persze lehet hogy tévedek, de nem hiszem.


Én soha nem voltam jó biológiából, nem értek a nemi betegségek terjedéséhez.


Ha elmegyek ehhez a nőhöz és mindent gumival kérek, akkor nem kaphatok el semmit, ugye?


Akkor sem ha már esetleg durva bajai vannak, igaz?


Gondoltam arra, hogy felhívom, megkérdezem hogy vállalja e gumi nélkül és ha igen, akkor nem megyek el… De ha igazából nem vállal ilyesmit és félreértettem a jeleket, akkor azok után hogy ezt megkérdeztem, már nem fog fogadni.

Mert azt fogja hinni, pont hogy én akarom ezt…



2022. febr. 10. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

😂😂😂😂😂


Menj megbízhatóhoz, cula.

2022. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
anal gumi nelkul nem csak a nemi betegsegekrol szol, hanem a vegbelben levo bakteriumok elkapasatol is, pl ecoli es tarsai.
2022. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De most az a kérdés, hogyha én el kaphatok e valamit Tőle, hogyha mindent gumival kérek.
2022. febr. 10. 09:41
 4/13 A kérdező kommentje:

#1.


Biztosra egyikről sem tudhatom hogy megbízható e…


Sajnos nagyon sokan vállalnak gumi nélkül dolgokat.


Akire csak lehetett ráírtam ezzel kapcsolatban az oldalon és aki válaszolt, az mind vállalja felárért.


Hozzájuk nem is megyek…


Ez a hölgy viszont tetszik és biztosra nem tudhatom hogy vállalja e, csak van pár érdekes képe.


Viszont Ő tiltja a levelezést.

2022. febr. 10. 09:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A gumi véd. Lehet éces is, akkor is véd, az gumi, régen a háborúban a katonak sebek fedesere, víz tarolasara is hasznaltak.

Akkor van baj ha kiszakad.

2022. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Gumi 99% véd.

Ritkan megy át bőrrel érintkezve. Gondolok itt arra mikor tövig nyomod a csajnak es összeertek ahol nincs gumi.


En mondjuk alig erzek valamit gumiban ugyhogy nem jarok prostihoz. Keresni kell olyan barátnőt aki gumi nélkül engedi analba. Sokkal nagyobb élmény hidd el.

2022. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt a helyedben nem vállalnám be szerintem nem jó ötlet bármit elkap hatsz
2022. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

20 éve járok prostihoz, és eggyel sem találkoztam, aki gumi nélkül engedte volna popsiba. Kizártnak tartom.

Rosszlanyok.hu, beszamolok.com

2022. febr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8.


Ha rám írsz egy privit, munka után ezt megcáfolom neked.


RL amiről beszélek…

2022. febr. 11. 08:26
 10/13 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2 es is írja.

Az anál szexet nem szabad gumi nélkül bevállalni.

Még akkor sem igazán, ha állandó megbizható párod van, mert ez nem attól függ sajnos.

Ott borzasztó sok a baktérium, a káros dolog, stb.

2022. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!