Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek bejön, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek bejön, ha a nőnek vann egy enyhe alig észrevehető ajaktetoválása?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azert latni kellene
2022. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmire gondoltam, esetleg kicsikét mélyebb színűre.

2022. febr. 11. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utána képen jobban néz ki a csaj, de mintha kicsit az arca is sötétebb lenne.


De amúgy most rendesen belém raktad a parát, mert ha nem mondod, hogy az ajaktetoválás akkor kb. azt hittem volna, hogy natúr, esetleg valami semleges rúzs.

2022. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen, csak gondolkodok rajta. Azért jó, mert ezzel lehet "csalni", és kitetoválják úgy, hogy teltebbnek tűnjön. Jelenleg nagyon hezitálok.
2022. febr. 11. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából az összkép a fontos, ha ő jobban érzi magát tőle, miért ne? Esztétikailag sztem is szebb kicsivel, bár alapból fel se tűnne. Mondjuk súlyos pénzeket egy nő helyében azért nem adnék ki erre, de ti tudjátok... ami viszont bejön az a vörös rúzs, de az nagyon :)
2022. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, az összkép a fontos. A képen látható lány nagyon rendben van. Ami NEM jön be, a sötét tónusú erős ajaktetoválás csík az ajkak körül - buta plázacica fejet kölcsönöz (főleg hogy nagy részük még paplanszájra is feltölteti).
2022. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!