Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ötlet egy szombat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet egy szombat reggeli szex után megkérni a barátnőm kezét, miközben egymást ölelve kielégülve fekszünk egymás mellett?

Figyelt kérdés

Nem egy szokványos lánykérés, de épp ettől gondolom különlegesnek az ötletet :)

25F/19L



2022. febr. 12. 11:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem úgy tűnik, sőt. Ha valaki tudja, nem tesz fel kérdést az interneten, hanem cselekszik.
2022. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Noren1989 ***** válasza:
58%
Attól függ, h mire kérnéd a kezét!!
2022. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Ennél én valami romantikusabbra vágynék...
2022. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező,


ez nagyban függ attól, hogy milyen a barátnőd személyisége.


Én nekem pl. ez annyira nem tetszene, mert kicsit úgy érezném, hogy na volt egy jó szex reggel és most emiatt lett érzelmesebb a párom és megkér. Én inkább örülnek jobban a clichés lánykéréseknek, akár valami különleges helyen, ami fontos nekünk.


De ez én vagyok.

Itt a többség eddig azt írta, hogy nekik tetszene. Enyém is csak egy vélemény, de én így gondolom.

2022. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
43%
18 évesen mentem férjhez, hát, nem kellett volna. Nem éltem ki magam.
2022. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
hát nem tudom, nem jó ötlet érzelmi felindulásból házasságot bedobni
2022. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Hááááááát ezt neked kell tudni... mármint hogy a párod fejében van-e valamilyen romantikus gondolat a lánykérés mikéntjére. Ha van akkor egy "nagykönyv" szerinti romantikus verziót is vezess elő.
2022. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%
Akkor kérd meg, amikor még tele a szája.
2022. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%

Te jobban ismered őt. Lehet, hogy számára ez egy megfelelő pillanat lenne, de én inkább elvinném vacsorázni, és ott tenném fel a nagy kérdést. Dehát nem vagyunk egyformák. Én a párom kezét a teraszunkon kértem meg, naplementekor. Még pezsgőt is sikerült titokban behűtenem hozzá. 😊

Szorítok neked! Majd írd meg légyszi, hogy mi volt.

2022. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%
Én baromira nem örülnék,ha a párom így kérne meg a kezem. Sőt tudom h nemet mondanék
2022. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!