Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van aki úgy érzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki úgy érzi kívülálló ebben a pártalálós "körforgásban"?

Figyelt kérdés

Vannak azok a főleg 25 év alattiak akiknek nagy társaságuk van és szinte mindig van kapcsolatuk. Ha vége egyiknek jön a következő, aki szintén pár napja szakított valakivel.

Én meg évek óta szeretnék barátnőt de senkit nem találok.

Kívülállónak érzem magam ebből a körforgásból.


2022. febr. 12. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Én eleve a szociális életből tartom magam kívülállónak.


24 éves leszek, de még nem volt barátnőm…


Amikor nagyon nem önazonosan viselkedtem, akkor össze tudtam hozni pár szexet, de ennyi.

2022. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Így nem kapsz majd puncit, de nyugodtabb is lesz az életed. És sok pénzed megmarad majd 😆
2022. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

“Kívülállónak érzem magam ebből a körforgásból.“


Nem veszítesz semmit, sok tízenèves és huszonèves picsa arcán már mutatkoznak a kiégés jelei, vàgod, amikor olyan kiélt feje van.

2022. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyakorlatilag nincs szociális életem, úgyhogy igen, kimaradok belőle.
2022. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Azt javaslom, hogy a hátrányból kovácsolj előnyt, tanulj, legyél programozó vagy mérnök, azok jól keresnek, ezért sok pénzed lesz, ha sok pénzed van akármilyen nőd lehet. Ha akármilyen nőd lehet....nincs probléma.
2022. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5.


Azért programozóként vagy mérnökként is nehéz annyit keresni, hogy “akármilyen nőd” lehessen (és itt most én is csak a külsőre gondolok).


Mondjuk megkeres 1 milliót.


Egy jobb sugarbabyre ennyiből nem futja.


Ahhoz, hogy akármilyen nője lehessen (külsőre), közel milliárdosnak kell lennie.


Ehhez meg vállalkozni kell, vagy nyerni a lottón.


Egyik sem könnyű.

2022. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

“legyél programozó vagy mérnök, azok jól keresnek, ezért sok pénzed lesz, ha sok pénzed van akármilyen nőd lehet. Ha akármilyen nőd lehet....nincs probléma.“


Ezért szenvedjen, gürcöljön, tanuljon, majd dolgozzon, hogy eltartson egy ilyen mihasznát, aki semmire nem jó, csak nyomogatja a telefont egész nap és fekszik az ágyon, de kb két értelmes dolgot nem tud vele beszèlgetni a testiségről vagy a lelkiségről? Ilyenekkel tele a gyakori, de az utca méginkább.


Téged se az eszedért szeretnek.

2022. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak azok akik benne vannak a "körforgásban". Habzsolják az életet.

Vannak, akik úgymond hűséges típusok. Nagyszülő korukban név szerint fel tudják sorolni azt a pár embert, akivel lefeküdtek.

A két tábor nem irigyli egymást. Te se tedd.

2022. febr. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs miért azokat irigyelni akik benne vannak, nem találják önmagukat soha, sokan még házasságba se azok közül akik öt ujjukon meg tudják számolni mennyi emberrel voltak, ahogy írod, csak akik minden 3 naponta váltogatják a kiszemeltjeiket, azok pánikszerűen égnek ki, nem sok céljuk van az életben hogy erre ennyi energiát fordítanak, ilyeneket tényleg nincs miért irigyelni, az ember egy bizonyos kor fölött már megtanulja hasznosan eltölteni az idejét, és ehhez nem kell hogy házas legyen, olybá tűnik vannak akiknek ez nem megy… nem jó magad után rohanni.
2022. febr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem! Én mindig találok párt! Persze általában a másét! De ha egy feleség kielégíti az embert, akkor tök mindegy hogy kié! :)
2022. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!