Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megosztanád a csajodat ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megosztanád a csajodat ?

Figyelt kérdés
Te mit gondolsz azokról a pasikról akik önkét mennek bele vagy ösztönzik a párjukat, hogy vegyenek be még egy palit vagy esetleg , hogy a csajuk dugjon másik pasival nekik ez nem rossz érzés ?
2022. febr. 14. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hmm ugy mint az Ubert???
2022. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, ő csak hozzám tartozik.
2022. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kizárt!
2022. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kizárt. Ha valakihez tartozik, akkor el van kötelezve valaki mellet, és én is. Amikor már nem vagyok együtt, vagy amíg még nem vagyunk együtt, addig tőlem élhet ilyen közösségi életet..
2022. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem én osztom meg, hanem közösen élünk át új élményeket és olykor engem oszt meg más lánnyal.
2022. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!