Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem ráz ki a hideg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem ráz ki a hideg attól mikor férfiak azt mondják szubmisszív nőt szeretnének?

Figyelt kérdés
Én az vagyok mielőtt bárki kérdezné, nem is kicsit. De pont ezért a saját tapasztalataimból tudom, hogy mikor egy férfi ezt kijelenti nagyjából egyenlő azzal, hogy azt akarja ne álljak ki magamért, ne legyenek elvárásaim vele szemben és legyen alacsony az önbizalmam. Sok domináns férfit ismerek szerencsére, akik valóban azok. Nekik ezt sosem kéne kijelenteniük, sőt azt vettem észre aki vérbeli domináns férfi, pont hogy olyan nőket keres maga mellé akiknek magasak az elvárásaik.

2022. febr. 14. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Engem attól ráz ki a hideg, amikor a Homoszexualitás kategóriában nőkről olvasok...
2022. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Most ez valamilyen hiszti akár lenni?
2022. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

Nekem meggyőződésem, hogy minden nő alárendelt. Hiszen ő fogadja be a férfit, nem fordítva.

Ez olyan elvárás mint 4 kerekű autót keresni. Van ami nem ilyen, de a többi mégis csak az.

De mindenki azt vár el emit akar, ha vállalja hogy ezzel csökkenti a pártalálás esélyeit.

2022. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasi ezt azért találja ki, mert azt hiszi, hogy akkor csak dugni kell, ahogy neki tetszik, a nőt ki se kell elégíteni. Én speciel inkább annak a gondolatától vagyok rosszul, egy nő képes így megalázkodni. Miért ne lehetnének a szexben egyenlő felek? De nekem végülis mindegy, azt csinál mindenki, amit jónak érez.
2022. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Azért jó lenne tisztázni, hogy most miről is akarsz beszélni, mert leírtál a szexualitás kategóriába egy társadalmi kérdést!


Mert a szexben imádom ha alárendelten viselkedik a partnerem. Kifejezetten szeretek keményen bánni a nővel az ágyban, és irányítani őt. De ettől még a civil életben legyen neki önbizalma, álljon ki magáért ha kell, és legyenek elvárásai.


A kettőnek semmi köze egymáshoz!

2022. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

3

"Nekem meggyőződésem, hogy minden nő alárendelt. Hiszen ő fogadja be a férfit, nem fordítva."


Ezzel nagyon nem értek egyet... alapvetően a férfinek kell jobban odatenni magát hogy a nő befogadja. Azért szinte minden kultúrában a nőé a végső döntés, és ez nem ilyen aritsztokrata udvariaskodás, ez már az őskorban is így ment, vagy nézd meg az állatvilágot akár.

A nyers testi erőnek meg egy intelligens eszközhasználó faj esetében nagyon nincs köze a dominanciához.

2022. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem dominánsakat fogtál ki, hanem stikkeseket. Nem ugyanaz a két dolog.
2022. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert tele van a világ frusztrált műdomocskákakkal akik BDSM-esdit akarnak játszani miközben ott lakik bennük a kisóvodás durcás Döncike.
2022. febr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

Ugy általában egy fa-szság, társkapcsolatot keresni szexuális alapon.

Minimális az esélye annak, hogy valakik értelmileg, érzelmileg, és szexuálisan is pont paszoljanak egymáshoz. Elkéne felejteni azt, hogy akit szeretünk azzal akarjuk megélni a hülyébbnél hülyébb szexuális vágyainkat.

2022. febr. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Azért keresnek a pasik szub csajt, mert önzők és bénák (tisztelet a ritka kivételnek). És ezért az a lényeg, nekik jó legyen, azt hiszik, ha szub a csaj, akkor vele nem kell foglalkozni, csak az a dolga hogy a pasit kielégítse, bármilyen módon, és kész. Nem kell udvarolni, nem kell romantika, semmi körítés, csak "gyere sz.pj le", meg "tartsd ide a popsid"... Így az ő önzésük is pipa, és nem kell a teljesítményükkel sem foglalkozni.

És persze a 98%-uknak fogalmuk sincs a BDSM-ről, a Dom/Sub szerepekről, annyit jelent nekik az egész, hogy van egy ingyen szexszolga, akivel el lehet élvezni bármikor "merténvagyokafőnök".

Majd most persze jönnek a sértődött kis pasikák és lepontoznak. Pedig csak ők tehetnek erről.

Sajnos ritka az igazi férfi és az igazi dom is.

2022. febr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!