Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok hány pasival bírnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hány pasival bírnátok el szívetek szerint ha lenne rá titokban lehetőségetek?3?4?pasi? Fantáziáltok ilyenekről?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 06:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerre, vagy egymás után?
2022. febr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem hogy bírnám fizikailag sok pasival...

Viszont az nagyon izgi fantázia, pl elmenni egy swingerbe vagy orgiára, és mindegyik pasi mielőtt elmegy odajön hozzám, és mindegyik az én számba, arcomra, mellemre élvez...

2022. febr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Előfordul fantázia szinten,kettővel szerintem.Több az már túl sok lenne.
2022. febr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

#2 -es:


Nem vagyok csaj, de fizikailag szemlélve, egyszerre 7 pasi is kényelmesen tudná élvezni a nőt, vagyis 7 darab pasit is ki tudna elégíteni különböző módokon persze. Kettőt a kezeivel (két oldalt kézimunkázik), kettőt a lábaival (két lábát/talpát egy-egy pasi dugná), egyik a puncijában volna, másik szoptatná, és ha elég keskeny az amin fekszik, ami meg is van emelve kicsit magasabbra, hogy a 7. pasi széttárt lábakkal oda tudjon kényelmesen férni a melleihez, akkor ő azt dughatná (titty fuck). Ebben az esetben csak a popsi nem lesz hozzáférhető, max valami játékszert fel tudna dugni magának.

Ebből neked igazából két része lehet megterhelő "csak", ahogyan dugnak, és ahogyan szopnod kell. Szóval fizikailag lehetne bírni.

2022. febr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
4: igen, látszik, hogy nem vagy csaj...
2022. febr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Kettővel biztos, hárommal maximum. Annál több nem reális.
2022. febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Hárommal símán. Tudom mert megvolt
2022. febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Három nekem is megvolt és nagyon izgi volt. Többször is ki fogom próbálni ha lesz rá alkalom
2022. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Fantáziálás az élet megrontója!
2022. febr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, 4-es! Felejtsük már el a szopTatná kifejezést, mert teljesen mást jelent, mint amire te céloztál!
2022. febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!