Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz, vad szex vagy finom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz, vad szex vagy finom, érzéki szeretkezés? (A kérdés teljes sztorija lent)

Figyelt kérdés

Néhány éve vagyunk együtt a párommal és emberileg elég jól passzolunk egymáshoz, szinte mindenben azonos a világnézetünk, gondolkodásmódunk.


Szeretjük egymás testét is kivételek nélkül. (Világéletünkben a sport szervesen beletartozott mindkettőnk mindennapjaiba, ami meglátszik a mai napig is.) Imádom minden egyes porcikáját, a kezeit, a lábait, a bőrét, stb. szóval mindent. Kb. fel tudnám falni minden egyes porcikáját.


Viszont sajnos számomra a szex elég sok mindenben hiányt “szenved”, mind mennyiségi és mind minőségi alapon is.


Néhány példa a teljesség igénye nélkül. Orál a részéről ritkán és csak az előjáték részeként van. Leginkább csikló érzékeny, és az ujjazást nem is igazán kedveli. Az anális dolgok eléggé off topicok nála (dugás közben kis ujjazás a popsiba néha, meg punci nyalás közben nagy ritkán nyelvel is sikerült megkörnyékeznem a hátsó bejáratot).

És itt akkor még semmi “extra” dolog nem került szóba.

Szóval az érzéki szeretkezés szintjén zajlanak és ragadtak is meg sajnos a dolgok közöttünk (mind pozíciók, mind pedig tartalom szintjén).


(Volt olyan párom is előtte ennél rövidebb ideig akivel meg pont fordítva volt... az ágyban - és bárhol máshol - brutális volt a műsor, viszont emberileg meg elég távol álltunk egymástól.)


Mert ha szexről van szó, nálam kevés tabu dolog létezik...

Számomra a szexualitás olyan játszótér, ahol két érett ember saját magának és a társának tabuk nélkül meg tudja találni az örömszerzés legkülönbözőbb módjait.

És igen, (mielőtt jönne a legalapabb kérdés) beszéltünk már róla néhány alkalommal, és közös volt ebben is a véleményünk de változni nem változott a dolog semmit a részéről.


Nektek erről mi a véleményetek?

Ti mit lépnétek?


(Bocs a hosszabb kifejtés miatt, de csak így kerek a kérdés igazán.)



2022. febr. 16. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Vad, érzéki, szenvedélyes. Merthogy lehet egyszerre is. És nagyon nem jó, ha hiányérzeted van, egy életre nem lehet megalkudni.
2022. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Nézd, a szex fontos, de hidd el, idővel kopik és nem az lesz a prioritás. Ezt akár elfogadod, akár nem. Az élet kompromisszumok sokasága. Választanod kell. Egy szajha legyen az ágyban, de emberileg nulla, vagy emberileg csodás, de szolid az ágyban. Ritkán van olyan, hogy emberileg csodás és az ágyban is tökéletesen passzoltok.
2022. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a helyzet az amikor emberileg minden klappol, de az ágyban távol áll a felek szexualitása, vagy mennyiségileg, vagy minőségileg. Lehet egy emberileg jó, meghitt kapcsolatotok, megértéssel, odaadással, gondoskodással stb. de szexuálisan sosem lesz teljes (olyan amilyet szeretnél).

A kérdés ilyenkor mindig szubjektív és egyéni. Neked kell feltenned a kérdést, hogy "sok" hiányzik-e, vagy csak ép' valami kevés, le tudsz-e ezekről mondani, teljesnek éreznéd-e az életed ha kimaradna belőle? Van akinek igen mert csak "közepesen" fontos, míg vannak mások akik rájönnek hogy annál a szexuális harmónia, egyezőség sokkal, sokkal fontosabb mintsem hogy egyezik-e pl. a zenei ízlés, vagy hogy mindketten szeretitek a sportot.

2022. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szexuálpszichológust tudnék javasolni. Vele ha minden jól megy közelebb tudtok kerülni egymáshoz.

Én is hasonló gondolkodású vagyok és meg tudom érteni, hogyha a szexben nincs meg az összhang. Szinte mindenre nyitott vagyok.

Ha nem akar terápiára menni, akkor nem sok választásod lesz. Vagy megszoksz vagy megszöksz. :(

2022. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1# Igen, az egyik felem valóban így van ezzel. Viszont ott a másik felem aki meg a passzoló emberi társat látja.

Ez pedig eléggé hektikusan mozgatja a fejemben a gondolatokat.

Mert ezek miatt a hiányzó élmények miatt, már megfordult a fejemben többször a félrelépés gondolta is.


2# Valóban idővel átalakulnak a dolgok egy kapcsoltban és a dolgok prioritásai is... de ugyan 41 évesek vagyunk mindketten, az életvitelünk, a felfogásunk (és akár a külsőnk) szerint is egy 10-essel kevesebbnek érezzük magunkat (sőt mások is így vélekednek rólunk).

Szóval úgy érzem, hogy az a bizonyos átalakulás még arrébb van.


3# Még ha fejben azt is mondaná az ember egyszerűen, (az “arányosságot” nézve) hogy több az emberileg egymással eltöltött idő, mint amennyit a szexben eltölt az ember, akkor is belép az a dolog amikor szexre kerül a sor, hogy “de jó volna ha”, ami majd minden egyes alakommal átcikázik az ember fején. (Az állandóan ott megbúvó kis gondolat). Így nehezen billen a mérleg nyelve bármelyik irányba is, mert ugye a minden más tök jól klappol.


4# Meglátásom szerint mivel mint írtam beszéltünk már erről a dologról, (csak ugye foganatja nem mutatkozott) ő nem gondolja ezt akkora problémának - hisz beszélgetésünkkor mindig osztja a véleményem és “fejben, szóban” meg is történik a változás. Csak a valós helyzetben “suhan-unk” át fölötte.

Kicsit szőnyeg alá söprősen, ha nem beszélünk róla akkor nincs is, illetve én sem hozom fel ezt a témát minden egyes szex előtt, közben, után.

Így azt látom, hogy a szexuálpszichológus esetünkben illetve részéről nem is bedobandó opció.

Egy kicsit olyan ez mint amikor a szenvedélybetegnek hiába mondod, hogy szakemberre volna szüksége, ő nem látja a problémát - mert meglátása szerint ő nem “függő” így nincs is probléma és így miért is lenne szüksége segítségre.

Így most valóban ahogy írtad - “Vagy megszoksz vagy megszöksz” - szituáció áll fent. Vagy még esetleg mint az első hozzászólás válaszának utolsó gondoltába írtam.


Köszi mindenkinek a véleményeket és tanácsokat!

2022. febr. 16. 23:33
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem attól lesz vad vagy szenvedélyes a szex, hogy hová teszed a kezedet vagy a farkadat.
2022. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

#5 ez nem szenvedélybetegség, hanem preferencia, vágy. "Arányosság"... lehet több időt nem eszel mint eszel, de nem mindegy hogy mikor étkezel akkor az mennyire esik jól, mennyire ízletes. A preferencia, a vágy "szintjétől" függ. Ha csak kicsi hiányérzeted van, de gyorsan el is felejted, át tudsz siklani a hiánya felett akkor nincs gond. Ha folyamatosan, permanensen jelen van és hiányérzeted marad az nem jó... hordozhat olyan kockázatot hogy elkezdi valaki elveszíteni az érdeklődését, egyhangúvá, szürkévé válik az együttlét ami a vágyszint rohamos csökkenéséhez is vezethet - az meg a kapcsolat végéhez.

A mérték a lényeg - a vágy erőssége.

2022. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy ő nem látja be, hogy segítségre lenne szükségetek először még te elmehetsz egyedül és a szakember mondhat olyan dolgokat neked amivel el lehet érni, hogy ő is nyitott legyen a külső segítségre. Pont a szenvedélybetegeknél is lehet alkalmazni ezt a módszert a családon keresztül.


Én is ilyen barátnőt szeretnék. :) Én speciel kifejezetten szeretem a popsis dolgokat. Ha lehet mondani, akkor mestere vagyok. :)


Én azt mondom, hogy ne alkudj meg, mert hosszú távon bánni fogod. Ez tapasztalat. Ez az elégedetlenség lassan de biztosan teljesen tönkre teszi a kapcsolatotokat. Nekem így volt korábban. Pedig a szex nagyon jó volt. Abban volt szinte minden.


Sok sikert! 4-es voltam.

2022. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7# A szenvedélybetegséget csak mint példát hoztam fel arra, hogy a jelzett (számomra lévő) problémát ő nem látja problémának ergo számára nem létező dolog miatt miért is menne (mennénk) szakemberhez.

Az evős példával élve amit írtál - az éves előtt van ez éhség, és van a mit kívánsz érzések, így nem csak akkor foglalkozol az évessel amikor a szádba van a falat.

A szexuális gondolatok napi szinten rengetegszer jelennek meg az ember fejeben (nem akarok itt különböző kutatásokkal példálozni, ez szimpla tény, hogy kb. e körül forog az élet míg aktív).

És ha az embernek van partnere akkor ezeket gyakran rávetítve is vízionálja, vagy csak eszébe jut, hogy otthon mi van, és mi nincs, vagy éppen mi lenne jó.

Így a “többet nem eszel mint eszel” már át is billenti a mérleg nyelvét. Hisz körül vesz minket a “piac”, a “szupermarket”, az “étterem”, a “büfé”, stb. ami mind valahol a “kajához” kapcsolódik. Na most pont ezért gondol az ember majd mindig az “evésre”.

A válaszod második felével igazad van.

Nálunk annyi a különbség jelen esetben, hogy ezt még felülírja az bennem, hogy a párom rettentően vonzó. (Ami ebben az esetben jó és “rossz” is.)


8# Amit az első bekezdésedben írsz meg sem fordult még a fejemben. Érdekesen és elgondolkodtatóan hangzik. Én mindenek előtt első sorban kettőnk között gondoltam, hogy megoldásra kerül a fennálló probléma, a saját kis intim szféránkon belül...


Köszi a véleményeiteket és tanácsaitokat!

2022. febr. 17. 19:58
 10/13 A kérdező kommentje:
Annyi még kimaradt a sztoriból, hogy az elején (mint ugye szinte mindehol lenni szokott) nála is nagy volt a valós lendület az aktivitás és a variációk terén, ami több mint izgalmas volt ezen a terén... így joggal hiheti az ember, hogy itt aztán lépésről-lépésre minden szinten találkozik majd a kereslet a kínálattal.
2022. febr. 17. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!