Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szerintetek csúnya az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek csúnya az olyan női nemiszerv, aminél a kisajkak nem látszódnak ki, a nagyajkak pedig picit "húsosabbak", teljesen össze van záródva, és szőrtelen?

Figyelt kérdés
Kislanyosnak számít, és sose nyúlnátok hozzá, vagy tetszik nektek? Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

2022. febr. 4. 08:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
43%
nagyon tetszik, tetszenek a kislányos puncik ;)
2022. febr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem ezen fog mulni
2022. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szép, de nem ez a lényeg, hanem hogy a farkam jól érezze magát benne.
2022. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Láttam már sok féle puncit, de olyan hogy esztétika miatt nem nyúltam volna hozzá, olyat nem, más oka volt, hidd el ez a leglényegtelenebb egy normális pasi számára
2022. febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ilyen, csak akkor látszanak ki a kisajkak ha fel vannak duzzadva az élvezettől.
2022. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló, a kisajkak egyáltalán nem lógnak ki, a csiklóm is kicsi, a nagyajkaim is szimmetrikusak. Baba punci, ha úgy tetszik. Mindenki dicsérte eddig, hogy szép.
2022. febr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Best az ilyen nuni.
2022. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
65%
Ugye te sem gondoltad komolyan ezt a kérdést? Tudod, hogy sokkal több pasinak jön be a babapunci.
2022. febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szép lehet az ilyen punci is

akinek meg fiatalos arca van az is kislány, akinek hosszú haja van az is kislányos, aki alacsony az is kislányos........

ha 6 éves az kislányos valóban, sőt kislány, de attól, mert egy FELNŐTT nőn vannak olyan jegyek amik kislányon is megtalálható az nem teszi taszítóvá

2022. febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
34%
Mutass már egy képet, nem tudom mire gondolsz.
2022. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!