Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bepróbálkoznátok ennél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkoznátok ennél a néninél a helyemben?

Figyelt kérdés

27 vagyok, még ősszel láttam egy hölgyet a szaunában (fürdőruhamentes teljesen) ahova havonta járok. Nehéz megtippelni a korát, mivel alacsony, vékony testalkatú, aranyos kinézetű hölgy, nagyon jó alakja van legalábbis az én ízlésemnek, egyszerűen tökéletes, gyönyörű háta van, jó a tartása is, biztosan sportol valamit. Talán 40-50 körül lehet, nem hiszem hogy idősebb.


Volt ma egy szaunafelöntés amin ő is ott volt megint, egyből megismertem. Abszolút nem szégyellős, de nincs is mire, nagyon rendben van és ez látszik is a kisugárzásán. Figyeltem a szemem sarkából, láttam hogy bement az egyik gőzkabinba. Én is utána mentem, leültem a másik oldalon. Vártunk egy nagyon keveset, de alig működött a kabin, szólt is tört magyarsággal hogy nem megy talán? Kicsit beszélgettem vele, mondtam hogy ma valahogy nem akar normálisan működni, nem tudom mi lehet. Hallatszott hogy tud azért magyarul, de inkább érti, nem szólt sokat. Benézett egy férfi, mondja hát ez semmi. Átmentünk a másikba, az szerencsére jobb volt, de ott is állni kellett ha valaki normálisabb gőzt szeretett volna. A hölgy lent ült, kis idő után testradírozásba kezdett, hozott be sót. Mi addig felállva beszéltünk a férfival. Kiment mindenki sorban pihenni ezután.


Nem sokra rá látom senki nincs az egyik szaunában, fogtam egy dézsát és eresztetem bele vizet. Mikor fordultam ki, látom a néni pont nézett és látta hova készülök. Be is jött utánam nem sokkal. Ekkor már majdnem elkezdtem vele beszélgetni, de jöttek még ketten. Aztán még páran, akik csináltak is egy spontán felöntést, amin részt vettünk megint.

Nem tudom, ha legközelebb megint ott lenne és olyan lenne a szituáció, szívesen ismerkednék vele, egyszerűen olyan aranyos. Egyedül volt akkor is és most is. Ti mit tennétek?


2022. febr. 16. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Full meztelenül egy nő férfiak között? Ilyen van?
2022. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez egy fürdőruhamentes szauna, a hölgy emellett kirívóan nem szégyellős, de mint írtam nincs is mire. Én is teljesen pucér voltam, láttuk egymást teljesen.
2022. febr. 16. 23:07
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Néni?? 😂😂😂
2022. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát na, így viccesen próbáltam fogalmazni. :D
2022. febr. 16. 23:15
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Ha ilyen "nyitott", akkor rá lehetne repülni.
2022. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Más nők is vannak ott?
2022. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Jövök én is!!
2022. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Persze, ma egy 16-17 éves lányt is láttam, de inkább 30+ korosztály.
2022. febr. 16. 23:27
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te tetszettél neki, hanem, hogy vitted a dézsát felönteni, a leírtak alapján szereti. Az meg, hogy nem szégyenlős nem jelenti azt, hogy bármiben benne van. Egy olyan helyen meg, ahol mindenki ruha nélkül van, bepróbálkozni valakinél elég necces, ha zokon veszi, simán kidobhatnak onnan, aztán többet nem kell oda járnod. Miért nem lehet tiszteletben tartani másokat egy ilyen helyen? Nem csoda, hogy a legtöbb nő nem mer kitakarózni, az összes pasi egyből azt hiszi, hogy kapható, az eszem megáll.
2022. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 dregor ***** válasza:
Hol van ilyen szauna? :D
2022. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!