Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves szűz férfi vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves szűz férfi vagyok. Még sohasem csókolóztam, még sohasem volt barátnőm és még szűz vagyok. Miről maradtam le?

Figyelt kérdés
2022. febr. 17. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont most írtad le ezekről mind
2022. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál. Mi a kérdés?
2022. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Nagyjából minden jóról, a sört kivéve, és elég sok rosszról is.
2022. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
A csókról, barátnőről, és dugásról.
2022. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben a válasz! Azokról maradtál le amiket felsoroltál!
2022. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos az én szempontomból az élet értelméről, tekintve hogy imádok az aktuális barátnőmmel lenni, szexelni, beszélgetni stb. Persze ez csak a megfelelő partnerrel lesz igazán élvezetes, amelynek megtalálása egy elég kitartást igénylő munka

22F

2022. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem értem ezeket a szűz vagyok kérdéseket. Zavar titeket? Tegyetek ellene vagy szarjátok le mások véleményèt. De ne síránkozzatok már, mert ettől csak még puncihervasztóbbak lesztek és még jó ideig azok maradtok. És ezt nőként mondom. Tehát sokan osztoznak a véleményemen.


Kifogásokat felesleges gyártani. Külsőt fel lehet turbózni ízléses ruhatárral, fodrásszal, ápolással és magbiztossággal. Ha belsőleg nem vagytok elégedettek akkor kezeltessétek a traumáitokat, szociális szorongásotokat vagy a szocializmus hiányát és a kommunikációt.

2022. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Miről maradtál le? CSALÓDÁSOKRÓL! Örülj neki hogy így vagy. Érett lány ezt fogja Benned értékelni. Példaértékű srác vagy.
2022. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
A szakításról meg arrol hogy egy csaj átba*sszon
2022. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyénfüggő.


pl. itt a 6-os válaszoló, neki az élete értelme.

Nekem meg a top10 legjobb "tevékenység"-ben sincs benne a szex :)

2022. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!