Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves lány vagyok, soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány vagyok, soha életemben nem volt még barátom, nem csókolóztam, nem szexeltem a kóros önbizalomhiányom miatt, lehet, hogy szakemberhez, pszichológushoz kéne fordulnom?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 20:17
1 2
 1/11 LazyJones ***** válasza:
Elképzelhető. Vagy csak beszélgess másokkal, ismerkedj, kommunikálj, mozdulj ki, menj kicsit fejjel a falnak, hátha az segít.
2017. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi gáz ne aggódjál én 28vagyok es nekem se volt meg barátnöm se szex. És fiú vagyok:D szóval ne bánkódj emiatt ettöl nem leszel kevesebb senkinél;)
2017. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet h jó lenne. Egyébként elképzelni nem tudom, hogyan bírhattok magatokkal. Én már felrobbantam volna az fix...
2017. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Először is olvasd el Csernus Imre összes könyvét kezdésnek!


Egyébként a te életed, te alakítottad így.

2017. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezer szerencséd, hogy nőnek születtél, máskülönben már rengeteg oltogatást kaptál volna a gyakoris kolléganőidtől. A tárgyra térve: ha valóban kórosnak érzed mindazt, ami téged körülvesz, akkor igen, érdemes lehet felkeresned egy pszichológust. Ez nem azt jelenti, hogy nem vagy normális, nem kell szégyellni a pszichológushoz járást, bár tudom, hogy falvakban vagy kisvárosokban még ma is gyakran megbélyegzik az ilyesmit. A pszichológussal való beszélgetés azért lehet hasznos, mert kívülállóként jobban feltérképezheti az énedet, a családtagjaiddal, barátaiddal fenntartott kapcsolataidat, míg a rokonok, barátok ilyen esetben sokszor hiszik azt, hogy a hazudozással, hárítással, a problémák lekicsinyítésével segítenek. Vesztenivalód nincs, bár tény, hogy egy-egy kezelés adott esetben nagyon felzaklathat, de ez velejárója az egésznek. Viszont tudnod kell, hogy még nem maradtál le semmiről, de ideje elkezdened rendbetenned magad, mert ez nem fog egyik napról a másikra menni, lehet, hogy évekig is el fog tartani.
2017. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%

Ne legyen önbizalomhiányod... Ennyi a megoldás.

Gondolom nincs fantáziád, nincsenek céljaid, nincs önismereted, nincs semmi amiben jó vagy, nincs hobbid, és emellett buta és igénytelen vagy. Szóval a szokásos gyakorikérdések színvonal. Visszaírni sem fogsz senkinek, mert akkor ez a helyzet változna és te azt nem szeretnéd.

2017. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi nőknél ez egyáltalán nem ciki :)))) Majd eljön a te időd!!
2017. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt már rohadtul nem arról van szó, hogy ciki-e a helyzet vagy sem, egész egyszerűen boldogtalan a kérdező. Átérzem.

Jártam már jó pár pszichológusnál az életem során, de őszintén szólva kétlem, hogy tudnának segíteni az ilyesmiben. Nyitni kell az emberek felé, ismerkedni, megtalálni a saját társaságodat, azokat, akik elfogadnak úgy, ahogy vagy, illetve sikerélményeket szerezni kisebb (később nagyobb) célok kitűzése által. Ennyit fog mondani a szakember, függetlenül attól, hogy az önbizalomhiányod miből ered.

2017. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Áhhhh....
2017. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
most egy pasi se udvarolt neked eddig??? Nagyon nagyon ritka....pont a napokban láttam,hogy nagyon csúnya lányoknak is van pasijuk,még sok alsó közepkategóriás pasinak nincs. Szóval nem értem miért nem volt?
2017. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!