Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az erényöv használatától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erényöv használatától tényleg csökken hosszútávon a pénisz mérete?

Figyelt kérdés

Több beszámolóban olvastam már erről, hogy ha valaki erényövet hord hosszú távon, akkor mindig kisebb lesz a pénisze. Ez lehet? Csak lankadtan lesz kisebb amiért be van zárva egy kis fém ketrecbe vagy a merev állapotában is változik a mérete? Akik használnak ilyet, tapasztaltátok a fent leírtakat?

Ha igaz, mi lehet az oka? Van visszaút?

Kérem csak olyan válaszoljon aki értelmesen tud és nem beszól a témára vonatkozóan, mert ő elítéli ez. Köszönöm.



2022. febr. 19. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Igen, kisebb lesz. Engem izgat, ha aláznak vele ezért sokáig hordtam, hogy összemenjen. 14 cm volt a péniszem, de nem tartották túl kicsinek, így nem nagyon aláztak vele. Most már nincs meg 12 cm sem.


23/F

2022. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lesz kisebb.
2022. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha eleget hordod összemehet.
2022. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most akkor mi az igazság? Valaki ezt valaki azt állítja. Ezeket tapasztalataitok alapján mondjátok?

Privát kérdésre válaszolva: nem a maszturbálásom csökkentése miatt hordom. Párommal bdsm-et szeretjük, és efelé is szeretnénk nyitni hosszabb távon.

2022. febr. 19. 13:56
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nincs rá semmilyen bizonyíték, hogy bárkinek bármikor is összement volna. Nekem is sok éve van már erényövem, volt hogy úgy tűnt nekem is, mintha összement volna 1-2 centit, de csak behaluztam. Szóval tapasztalatból és józan ész alapján mondom egyszerre, hogy nem mehet össze.
2022. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú ideig levétel belül hordod, akkor lehet ideiglenes méret csökkenés, lankadt és merev állapotban is. Ezért szoktak egy idő után kisebb övre váltani.

Viszont ez csak ideiglenes, ha lekerül az öv, pár nap, hét után visszatér az alap állapot, hiszen a pénisz méretét sem növelni, sem csökkenteni nem lehet.

2022. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
De ha folyamatos hordás mellett a lankadt méret is csökken, akkor ez azt jelenti, hogy az ilyet viselő férfiaknak az idő előrehaladtával az erényövet le kell cserélni rövidebbre és szűkebbre, hogy mindig feszesen tartsa?
2022. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

7-re a válasz: Igen, folyamatosan egyre kisebb kell.


Megy össze folyamatosan benne. Elvileg utána vissza tud állni 1-2 hét után az eredeti méretre, de ezt olyantól még nem hallottam aki meg is tapasztalta.

2022. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a városi legendák. :)
2022. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 De La Cruse ***** válasza:
41%
A pénisz mérete a potencia csökkenésétől lesz kisebb, mivel a péniszben az ereket elszorítja és az izmok érhálózatát elnyomoríthatja egy életre.
2022. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!