Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vetted rá a barátnődet/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vetted rá a barátnődet/feleségedet arra, hogy orálisan kielégítsen úgy, hogy a szájába élvezz a végén?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem hiszem, hogy erre csak "pénzért kapható" nők hajlandóak, viszont az én páromnál ez sajnos tabu, pedig az ő ilyen típusú kérésétől én nem zárkóztam el. Mitől függ, hogy egy nő bevállal-e ilyet?

2022. febr. 23. 13:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hát engem nem pénzért vettek rá.Sőt sosem fogadnék el pénzt érte.Nem vagyok szajha...Nagyon szeretem a párom.Igaz a mi helyzetünk különleges.De én gyakran csinálom neki kb heti 2 szer.És nagyon élvezem hogy jó neki.Szeretem ahogy elengedi magát tőle ahogy ellazul.Tulajdonképpen az íze sem rossz.Akit igazán szeretnek azért megteszik pénz nélkül is.
2022. febr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz val
2022. febr. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sok no imadja kiszivni a peniszbol. Vagy csinalja onmagatol, vagy nem. Ne eroltesd.
2022. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nalunk ez alap dolog probald ugy eloszor hogy nem a szajaba bele nyomod csak kinyújtja a nyelvet es arra ravered es ha megbaratkozik az izzel es az anyagával utana mehet szajba
2022. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez magától értetődő volt ha már a számba teheti akkor a legjobb résznél miért ne hagynám,én is szeretem ha addig nyal amíg elélvezek
2022. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kellett rávenni! Imád szopni és lenyelni a végén.
2023. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!