Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem ismerkedik velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerkedik velem senki komolyan?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, aki szeret kihívóbban öltözködni. Mindenki csak szexelni akar velem. Én komoly kapcsolatot szeretnék, ahol fontos a szex, de nem szeretnék egy éjszakásokat.


Hol kellene keresnem olyan nálam idősebb férfiakat. (25-35 között), akik komoly kapcsolatra és családra vágynak?


2022. febr. 23. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
A nyilvánvaló kamukérdés.
2022. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
kamu
2022. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés.
2022. febr. 23. 20:41
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Hogy hol ismerkedj arra nem tudok tippet mondani, de ha neked úgy is kényelmes, akkor öltözködj egy fokkal visszafogottabban mikor ismerkedni szeretnél, és beszélgetésnél legyél bátor, mutasd meg hogy belül mi is van, hogy értékes és okos vagy. Az a baj hogy ha túl kihívóan öltözködsz akkor egyrészt sokkal inkább betalálnak azok akik csak szexet akarnak, mert ezt nézik ki belőled, másrészt aki tényleg komolyat szeretne, vagy nem vesz komolyan, vagy azt hiszi hogy neked nem komoly kapcsolat a célod.
2022. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, talán valóban vissza kéne fognom magam, de akkor meg nem adnám önmagam, és az sem biztos, hogy jó dolog, nem?
2022. febr. 23. 20:42
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha k.rvának nézel ki és 5 perc alatt lelufizol mindenkit akkor ne csodálkozz rajta ha annak is tekintenek. Ámbátor ez sem feltétlen így van, elég sok kapcsolatot ismerek ahol első randin egyből "minden is" volt mégis megragadtak egymás mellett és most boldog családot alkotnak.
2022. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu? Csak férfiak hihetik ezt.. Barátnőmmel is ugyanezt csinálják, és már nekem esik rosszul.
2022. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, mindenképpen add önmagad, de szerintem egy nagyon kicsit lehetne változtatni, úgy hogy még mindig önazonos legyél. Miket szeretsz hordani például?
2022. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Rövidebb szoknyákat, csinos egyberuhákat, magassarkúcipőt, kicsit kivágottabb felsőket.


Nem tudom, hogy maradhatnék a stílusomhoz hű, úgy, hogy ne nézzenek lotyónak.

2022. febr. 23. 20:46
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 nagyon egyszerű a megoldás baby, aki odamegy hozzád és csak dugni akar azt elküldöd. Mindegy hogy nézel ki a pasik többsége akkor is elsősorban csak szexet akar. Minél kihívóbban nézel ki arányaiban annál többen.
2022. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!