Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szoktál csinálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktál csinálni az otthon lévő 3-5 éves gyerekekkel, ha pároddal szexelni akartok?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szexelünk amikor a gyerek a nagyszülőknél van.
2022. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Alszik. Nappal nem szexelünk már egy ideje, nincs rá alkalom.
2022. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Több megoldás van:

- ha alszik még nappal, akkor az tökéletes időpont

- este, amikor alszik

- szomszéd gyerekekkel játszik náluk (ez oda-vissza mehet, ha megbeszélitek. Általában minden szülő örül neki😅)

- másnál van a gyerek (nagyszülő, barátok).

- fürdés közben gyors menet (ajtó zárva)

2022. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
A fürdés közbeni szexet nem tudom hogy lehet megoldani egy 3-5 éves mellett, én nem merném egyedül hagyni.
2022. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Egy korty pálesz, vagy egy Valeriana 😂
2022. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Azért 10 percre egy gyerekbiztos lakásban nem lesz baja egy gyereknek szerintem (ajtó kulcsrazárva, ablakon gyerekzár, minden veszélyes dolog elzárva: konyhában kések pl, mosószer, mosogatószer, tisztítószer, gyógyszer stb). Nálunk 4,5 évesen egyedül járnak oviba a gyerekek (Svájc, falu, az első héten megmutatjuk max nekik, de általában második nap már csoportosan mennek a gyerekek szülő nélkül). Nem viszi őket anya és apa el. Ez a normális itt. Szóval itt egy 2-2,5 éves gyerek már kezd önállósodni. Ennyi idősen egyedül mennek a közeli játszótérre (rájuklátunk az ablakból. Kb 300 méterre van, ha kolompolunk, akkor jönnek haza), egyedül vagy csoportosan kint játszanak a tanyákon (nem körbekerített, ahol igen, ott kb 60-80 centis a kerítés, egyedül lépcsőznek 1,5-2 évesen. Szóval nekem kicsit fura ez a túlféltés, mert itt ez a normális. Mondjuk más ország, más kultúra. Szóval elfogadom másnak a nézetét is.
2022. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Amig játszik addig dugunk ..Nem vagyunk prüdek ..
2022. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

3#

Gyors alatt mennyit értesz? 😅

2022. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Ugyan már, 3-5 éves gyereket miért ne lehetne pár percre egyedül hagyni? Nekem pont ennyi idősek a fiaim, egy 3 és egy 5 éves. Nem tudom 4-es anyuka hogy megy mondjuk nagy wc-re, az is eltarthat 5 percig is akár. Lehet, hogy ő viszi magával a pereputtyot, vagy visszatartja, amíg apuka meg nem jön, de nálunk eddig még nem okozott gondot ilyen időtartamra elvonulni :) Szívesen laknék Svájcban egyébként, jó hely lehet :)
2022. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
#4 Anyuka vagyok, az 5 perces szex nekem nem kell.
2022. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!