Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mennyit segit a parja...

Kinek mennyit segit a parja otthon/gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Mindketten foallasban dolgozunk. Parom 6-tol delutan 2-ig, en reggel 9-tol 1ig, aztan 3-tol este 9-ig. Van 3 gyermekunk, 11, 9 es 7 evesek. Mindent nap 1 es 3 kozott fozok es takaritok, Parom hazaer (aki a gyerekek verszerinti apja) es a TV elott ul, semmi nem csinal, ha csak kulon meg nincs kerve valamire. A gyerekekkel szintugy nem foglalkozik, axon kivul, hogy vacsorat ad nekik. Nektek mennyit segit a ferjetek/partook?
2021. nov. 26. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Többnyire ő foglalkozik vele, mert csak ő akart gyereket. Már az elején tisztáztuk hogy ő lesz "anyjok" is.
2021. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
A helyedben elválnék és vinném a fizetése felét gyt-re. Akkor legalább nem 4 gyerekre kellene gürizned, csak 3-ra.
2021. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Kezdetnek ne hívd "segítésnek", ha elvégez valamit a feladatai közül. Ha a háztartás és a gyerekek dolgainak 90%-át te csinálod, és 10%-át ő, abból hogy jön ki matematikailag, hogy ő segít neked? Ne úgy állítsd be, hogy ez egy opcionális dolog, amit nem muszáj elvégeznie, csak ha jó fej akar lenni.
2021. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez gyönyörű! Napi 10 órát dolgozol és még otthon is neked kell helytállni. Mi lenne, ha néhány napig nem főznél, nem takarítanál? Talán észre venné magát!
2021. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Mindig ilyen volt?
2021. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
2 gyerekünk van, a férjem este 6 fél7 körül ér haza, én jelenleg egyetemen tanulok, össze-vissza vannak óráim. Mindent megosztunk, de mondjuk főzni, meg a nagyobbal tanulni általában csak én szoktam. Takarításból övé a porszívózás, meg a portörlés, szemétet ő viszi ki. Reggel ő viszi a gyerekeket, délután én hozom őket. Én viszem őket külön foglalkozásokra.
2021. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem segítség. Hanem a ráeső feladatrész. Mert így hívjuk. Ő nem veszi ki a részét az otthoni teendőkben. Gondolom nem a 3. gyereknél derült ki. Minek kellett egy ilyen herének még több gyereket szülni? :/

Kérdésre is válaszolok: van egy gyerekünk. Férjem kiveszi a részét, ketten takarítunk, ha kell elmosogat, berakja a mosógépet, porszívóz, vigyáz a gyerekre, játszik vele, együtt csináljuk az esti rakodást, fürdetést. Mert ezt így kell.

2021. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. O is megcsinal dolgokat,a fozesen kivul csak folyamatosan emlekeztetni /kerni kell mindenre. Mellekesen megjegyzem, annak aki kerdezte (nem sajnaltatom magam, ezek a tenyek), hogy nagyon fiatal voltam (18, most 30 vagyok), amikor osszejottunk, es csaladtol nagyon messze elunk, igyhogy csak kivancsi voltam, hogy ma's is jar-e ugyanebben a cipoben.
2021. nov. 26. 20:26
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Megcsinálja, de ezt magától kéne neki. Kérni sem kéne! Egy pár, egy társ lényege, hogy ne egyedül csinálj mindent.
2021. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 1 gyerekem van 9 éves. Párom nem az apja, most szeretnénk közös babát. Elmosogat, kitereget, stb. Ma elmentem délutánra dolgozni, ő délelőttös volt és elfelejtettem neki mondani, hogy vegye ki a mosást mert nem járt le és indulnom kellett. Ezt is magától észrevette, mikor írtam neki, már rég készen volt. Fiamat is ellátta, vásárolt neki pár dolgot elhozta a suliból...
2021. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!