Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt életed legjobb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legjobb és egyben legizgalmasabb szexuális élménye?

Figyelt kérdés
Mi miatt lett számodra a legjobb vagy legizgalmasabb?? hány éves voltál?
2022. febr. 26. 10:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Amikor először lánnyal szeretkeztem. N
2022. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Több ilyen is volt, az egyik pár hete. De a másik az volt amikor az egyik barátnőmmel a vonaton szexeltunk. Nagyon jó volt, hiába nyilvános volt, olyan nyugtató, bensőséges volt az egész...na meg perverz. Bárcsak felvettem volna...
2022. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%
Exem popsiját kefélni és teleélvezni.
2022. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Hármas a barátnőmmel 2f 1n felállásban..
2022. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%

Az akkori pasimmal kötött, majd elvesztett fogadás után az esztergomi kilátóban élvezésig masztizni fényes nappal.

24 voltam akkor

2022. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik legjobb egy szexbarát csajjal volt. Dunában szexeltünk, este. Volt ott minden, és azért forgalom és emberek is voltak. Izgalmas volt.
2022. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

Bármi, ami legutolsó exemmel volt.


Sokszor volt olyan, hogy éjszaka felriadtunk és elkezdtünk szexelni. Ezek megmaradtak bennem, mert sosem volt még ilyen tapasztalatom.

2022. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Nem éppen a legizgalmasabb, de az biztos hogy szintlépés volt nálam, mivel a popóm tabu.

De egyik nap kipróbáltam az análplugot.


18/L

2022. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%
Barátnőm elvesztett egy fogadást, és el kellett csábítania a legjobb barátnőjét, mell fogdosás és csókolózásig jutottak, majd otthon szex közben ezt kellett mesélnie és mondogatnia, hogy mit csinált volna még a csajjal.
2022. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Párcserénél félkeményen a feleségbe élveztem, miközben azt néztem, hogy a férje szétdugja a feleségemet.
2022. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!