Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt életed legjobb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legjobb és egyben legizgalmasabb szexuális élménye?

Figyelt kérdés
Mi miatt lett számodra a legjobb vagy legizgalmasabb?? hány éves voltál?
2022. febr. 26. 10:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
85%
Minden izgalmas szexuális élményem a BDSM-hez kötődik. A legjobb az volt, amikor az akkori barátom hogtied kötözést csinált (itt egy rajz róla, hogy az milyen: [link] ), szájgolyós hámmal hátrahúzta a fejemet. Mozdulni sem tudtam, kényelmetlen volt, de nagyon izgató.
2022. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%
Egy hazibuliban egy ismerös és egy idegen pasival hármasoztunk. Rettenetesen megdolgoztak. Mikor vége lett a második körnek, arra gondoltam, ez nagyon jó volt, de full kimerültem. Erre az idegen pasi visszajött a fürdöböl álló fa…szal. A kiszolgáltatottság érzése is játszott.
2022. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
97%
Az első alkalmam, nagyon rövid volt kb 20 perc, nagyon jól csinálta a csaj és hatalmasat is élveztem. De utána a szex már nem volt olyan jó mint az első alkalomkor.
2022. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%

Hosszú párkapcsolat után az első szex egy sráccal, aki abszolút az ideálom, bolondultam érte olyan jól nézett ki és annyira megvolt a kémia.

Nem történt semmi olyan, ami másoknak nagyon extra lenne, de nekem az volt. Az tetszett, hogy teljesen elengedhettem az irányítást, ő mondta meg, mi hogyan legyen, teljesen ledominált, pakolgatott ide oda, nem finomkodott, fogta a torkom, húzta a hajam, megdugta a számat, mélytorkoztam is (nem tudok, szóval csak próbálkoztam, de tetszett neki). Beleköpött a számba, bekötötte a szemem, harapdált, minden volt amiről nem is tudtam eddig, hogy tetszik. Ez mondjuk több alkalom, de sosem volt még velem olyan, hogy 4 órát végigszexelek apró megszakításokkal.

Emiatt sajnálom, hogy nem lett komolyabb kapcsolat belőle.

2022. jún. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
95%

Egy hétig nem tudtunk találkozni, utána pedig este indult a repülő nyaralni és mire a szállodába értünk baromi fáradtak voltunk és bár kifejezetten tereveztük elmaradt a szex.

Másnap reggel előjáték közben párom azt mondta, hogy "nem ér elélvezni", amit arra értett, hogy nem szeretné ha nyalás közben már elélveznék. Tudni kell, hogy nekem egy nagy orgazmus mellett a többi már nem olyan teljeskörű.

Ezzel nem volt gondom, szóltam mikor hagyja abba. Aztán visszakapta ő is, mikor szoptam.

Már nem tudom ki hozta szóba, de azt tudom, hogy lovagoltam rajta, mikor megbeszéltük, hogy de dugás közben sem ér akkor elmenni. Már persze idő előtt. Nagyon sokat álltunk, nagyon sokat csak rettentő lassan és finoman mozogtunk.

Máskor ilyenkor simán duplázunk, de ezt kizártuk. Egyet ért élvezni a végén. Három órán át bírtuk, mindketten remegtünk, hogy végre beteljesüljön a szeretkezés. Simán misszionáriusban élvezett belém, kb. 10 másodperccel utánam és 30 mp-el azután, hogy kimondtuk, hogy most nem fogjuk vissza magunkat.


Ez volt a legemlékezetesebb és ilyen téren totális mellékszál, hogy még kétszer élveztünk utána el egy jó órán belül. (pedig ugyebár meg volt beszélve, hogy csak 1x)

2022. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
92%
harmadik beöntés közben orál, kb ájulásig orgazmussal
2022. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy férfi aki bevezetett dolgokba, pl anál, öklözés, DP, ezek mind emlékezetes alkalmak.


De a legizgalmasabb az első jacuzzis szexem volt, akkor láttam a páromat a legszenvedélyesebbnek.

2022. dec. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer egy lányal eljutottunk addig hogy lehuzta a gatyámat majd közölte hogy kicsi a farkam. Sajnos nem barátnő volt, hanem osztlytárs. Utána 3 évig kisfarku volt a becenevem.
2023. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

A "cuckold" élményeim voltak a legintenzívebbek. Nem tudnám kiemelni, melyik volt a legjobb.

Izgalmas volt este az ORFI folyosóján egy betegtársnőmmel dugni. 32 évesek voltunk mindketten.

2023. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a pasim meg a haverjaval harmasoztam
2023. ápr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!