Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányok, ti szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok, ti szoktátok nézni a lányokat, nőket mikor például egy zuhanyzóban, vagy strand öltözőben meztelenül vannak a környezetetekben?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézném őket,mikor szememet legeltethetem a férfi testeken? :P
2015. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán. :D
2015. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
En meg szoktam oket nezni. Tobbnyire tetszik a latvany. :)
2015. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy bi lány válasza is érdekes lehet, akkor határozott igent mondok! :)
2015. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam. Esetleg akkor ha számomra valami furcsábbat látok pl nagyon szőrös bikinivonal vagy ha egy lánynak feltűnően jó teste van (kockahas,nagy mell,szép fenék). Alapból pedig nem érdekel a többi lány teste így nézegetni se szoktam :)
2015. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
igazabol allandoan xd es nem csak mikor mesztelenek ;)
2015. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bi lány válaszát de mivel nálad egyértelmű hogy mit válaszolsz, a kérdés nem vonatkozik rád. Azért érdekel mert a nők nagyon kritikusan tudnak viselkedni egymással és ha meztelenül látja egyik nő a másikat akkor aztán minden részlet látható, kritizálható, és ezt sokan meg is teszik. Néha bizony kíméletlenül. Olyan érdekes dolog ez. Alaposan megszemléli az egyik lány vagy nő egy másik meztelenül zuhanyzó lány vagy nő társának minden testrészét , majd finomabb vagy csípősebb célzásokkal tudatja vele hogy mi az ami nem tetszik neki. Valamint észrevettem hogy nem zavarja a lányokat ha saját nemük képviselői nézegetik őket miközben ruhátlanul tevékenykednek valamit.
2015. jún. 1. 14:07
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen szívesen nézem, főleg, ha szép is az összehatás és formás mellei vannak, mellek a gyengéim, lehet ezért vagyok oda párom mellkasáért is.

N

2015. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

igen! kritizálni is szoktam őket, de csak magamba.Xd

Ha meg jó csaj, akkor megdicsérem, szeretem, ha szép nőket látok, nem csak dagikat. egyébként hetero vagyok. N

2015. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
megnézem, de nem bámulom feltűnően. csak kíváncsi vagyok, hogy más nők teste milyen (nem azoké, akiket a plakátokon, újságokban látni) az enyémhez viszonyítva. néha rosszabb, néha jobb, én magamat kb a középmezőnybe sorolom.
2015. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!