Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok ha a párotok meglepetésből rezgő péniszgyűrűt húzna rátok?

Figyelt kérdés
Meg akarom lepni a páromat valamivel amire abszolút nem számít. Én ezt szívesen kipróbálnám de nem tudom ez a pasiknak mennyire jön be? Elég nyitott egyébként mindenre. Ti hogy reagálnátok erre, ha hirtelen a semmiből egy ilyet húzna a csaj rátok?

2022. febr. 28. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Örülnék neki.
2022. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem örülnék neki.Ne húzzon a farkamra semmit.25F
2022. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat igen itt is 1-1 az arány egyelőre, de irhattok olyan tippet is aminek orulnetek meglepibol 🤭
2022. febr. 28. 12:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék, mert semmi újdonságot nem bír.

De nem tiltakoznék. Én kipróbálok bármit, ami nem taszít...

2022. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, ha ilyen kreatív volna a csajom!
2022. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Felfujhatogyerek ***** válasza:
100%
Nagyon is orulnék neki, foleg ha az a távirányítós fajta, de ami még izgatóbb ha a másikat egy sexi fehérnemuben láthatom , amibol aztán kicsomagolhatom.
2022. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szorít akkor húzza, folytatnánk akkor azzal tovább a mókát. A vibrációs péniszgyűrűből pasiként kevesebbet érzel, inkább a nőknek okoz örömet a csikló izgatásával.
2022. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki. Végre ő is hajlando gondolkodni mivel dobja fel a sexet.

Viszont a rezgő gyűrű pont az, ami nekem nulla extrát adott a szexhez anno. Persze nem ellenkeznek, ha ő szeretné.

2022. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek, férfi oldalról semmi extra. Az exem egy időben vetetett velem ilyet, de szerintem neki is inkább a fantáziáját birizgálta. Többször próbáltuk, még elemet is cseréltem benne, de nem váltotta be az elvárásokat.
2022. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. Bár nekem már volt, de ha vesz nekem, az tetszene, mert ezek szerint ő is szereti.
2022. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!