Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akik sokáig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik sokáig bírjátok elélvezés nélkül mindig is jól bírtátok?

Figyelt kérdés
Alapból is bírtátok vagy az a sok gyakorlástól alakult kíváncsi lennék a tapasztalatokra véleményre kinél hogy volt ez
2022. febr. 28. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Én sokat gyakoroltam hogy sokáig bírjam most már nagyon jól megy
2022. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
nem, sot az elejen kifejezetten rovid ideig birtam.
2022. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Én sem bírtam elején sokáig,gyakorlás,meg megszokja az agy az ingert,meg magát a puncit.Egyre tovább bírtam.
2022. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A gyakorlást azt hogy értitek magatokban vagy csajjal
2022. febr. 28. 13:27
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Volt hogy 3 nyomás után elélveztem ami elég ciki volt utána kezdtem el tanulni irányítani az orgazmusom most már szinte addig bírom ameddig akarom
2022. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Is-is.

Már kamasz koromban is elég hosszan kellett izgatnom magam, hogy elélvezzek, és akkor is jellemző volt, hogy pl. ébredés után nem igazán sikerül elélveznem. És mivel örömömet leltem a jó hosszú élvezkedésben, ha csak lehetett, még hosszabban masztiztam, ami még tovább tolta a küszöböt. Ennek ellenére a punci (gumi nélkül) elég erős inger ahhoz, hogy ha nem figyelek, öt perc alatt elsüljek. Ha viszont az első pár percen túl vagyok, utána gyakorlatilag bármeddig megy, sőt külön koncentrálnom kell, ha el szeretnék élvezni.

2022. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg az a ciki, hogy megszállottan el akarják a férfiak nyújtani az orgazmust. A természet 2-3 percesre programozott minket. Ez van.
2022. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Kaje39 ***** válasza:
82%
Nálam a korral lett jobb a helyzet szedintem. 40/f
2022. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Kit érdekel, mire programozott a természet? Akar a tököm 2-3 perc alatt elsülni. Se a feleségemnek nem jó, se nekem.
2022. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
#9: De nekem és még több millió férfinek így jó. Attól, hogy te valami Superman vagy, más nem ilyen.
2022. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!