Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több hónap kihagyás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több hónap kihagyás után ellentétes reakció?

Figyelt kérdés
3 hónapig nem volt lehetőségünk szexelni a párommal, és mikor most végre lett alkalom, eléggé meglepődve tapasztaltam hogy milyen sokáig bírta orgazmus előtt. Persze örültem is neki nyilván, hoogy nem fél perc öröm volt az egész, de aztán elkezdett járni az agyam, hogy nem fura-e ez így. Eddig én úgy tudtam, hogy ha már valaki nem szexelt huzamosabb ideje, akkor az első menet igencsak rövid. Kérdeztem, hogy nem segítette-e magán az utóbbi időben, de azt mondta nem... :) (nem rossz hangnemben kérdeztem, felőlem rendben lett volna ha így van, csak kíváncsi voltam) Előfordulhat, hogy egyeseknél tényleg ez a reakció, mert "nehezen rázódnak vissza" ? :)

2022. márc. 1. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Vagy megcsalt.
2022. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy volt, hogy évekig nem dugtam, aztán igen és 2 percen belül eldurrantam. De aztán elég volt pár alkalom és újra a régi szinten voltam, hosszabb ideig bírva.

Külön érdekesség, hogy gumiban kevesebb ideig bírom, mint nélküle. Furán vagyok bekötve. 🤣

2022. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
S azt is tudod hányszor verte ki a 3 hónap alatt? Na látod. Akkor van bibi ha 3 hónap után már nem akart volna kefélni hanem azt mondja, baby ennyi volt fejezzük be, de nem így történt ugyebár.
2022. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg a 3 hónap alatt hozzászokott a marka szorításához. Ehhez képest a te puncid nem szorít akkorát.
2022. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, mielőtt átmennének néhányan gyökér üzemmódba: azért nem voltunk együtt mert beteg volt, nem nátha szintű betegségben szenvedett szóval hagyjuk az ilyen "megcsalt" meg egyéb fszságokat légyszi. Mondjuk mit is vár az ember ezen az oldalon, nem is értem... :D
2022. márc. 1. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy naiv vagy :(
2022. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Ha beteg volt, akkor lehet, hogy még nem regenerálódott 100%-ban, és emiatt több időre van szüksége.

4-es voltam

2022. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Abból tudhatod hogy könnyített-e magán vagy sem, hogy mennyire volt sok az ondója. Ha egy férfi már 1-2 napig nem üríti a tartályt akkor már sokkal többet élvez. 1-2 hét alatt a legtöbb egészséges férfinak lehet éjszakai magömlése is, de feltételezzük hogy pont nem az új együttlétetek előtt volt neki. 28/F
2022. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!