Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fleshlight szűkebb, mint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight szűkebb, mint a valódi nők vaginája?

Figyelt kérdés

Sajnos csak 3,6 cm vastag a farkam. Fleshlightel sem olyan szoros, mintha a kezemmel verném. Most összejöttem egy nővel és mikor beteszem a farkam neki egyáltalán nem is érzem, hogy bent lenne valahol.

Jobban szeretem, ha cumizik mert az jobb érzés, mint a Fleshlight. Trollok akik azt sem tudják mi a vékony pénisz és a zseblámpa azok kíméljenek. Köszi.


F/28



2022. márc. 1. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Különböző méretű puncik vannak. A kezednél viszont a legszűkebb punci sem lesz soha szorosabb. De a nőkkel nem azért van az ember, mert bennük van a legszorosabb lyuk, ha ez lenne a lényeg, akkor a satuba raknád a farkadat.


Amúgy meg ha elszoksz attól, hogy magadnak vered meg fleshlightot használsz, akkor jobban fogod érezni a puncit. Egyébként meg az is rengeteget számít, hogy milyen szögben teszed be, próbáld megtalálni azt a behatolási szöget, aminél a legjobban érzitek egymást.

2022. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Minden esetben kevésbé szoros a vagina, mint, amikor kézzel vered. Ez normál méretű pénisznel is igaz. A legintenzívebb emiatt a kéz, majd a száj, fenék és vagina általában.

A nők hüvelye intimtorna segítségével szűkíthető. Egy normál méretű pénisznek is sokszor tág. Szóval nem tudom mennyire tud neked ez segíteni, de ha a barátnőd szeretné, akkor megtanulhatja. Ez mindkét félnek nagyobb élvezetet adhat így.

2022. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy te is rászoktál a hokizásra és már apunci neked se jó.
2022. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 Úgy bizony.
2022. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem irdatlan szűk volt :O Azóta nem vettem rá magam, hogy ilyesmit vegyek.

Hiába nyomtam tele síkosítóval, úgy szorította, mintha harapófogóban lennék

2022. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 melyik fajtad van?
2022. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5: már nincs meg, sokáig őrizgettem aztán kidobtam, teljes csalódás volt.

Nem emlékszem a típusára. Közepesen drága volt

2022. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Rendes Fleshlight termék volt vagy valami utánzat?
2022. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
8. Nem tudom. Lehet valami kínai utánzat volt. Bar tudod..ma már az a hamis, ami nem kínai ;D
2022. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
Olcsó utanzat nem is olyan...
2022. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!