Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ki mennyiért segítene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ki mennyiért segítene egy férfinak szörtelenítésben?

Figyelt kérdés

Nem, nem a nemiszervekről van szó. Azt magam is el tudtam intézni. Egész jó lett.


Azért írtam szexualitás kategóriába, mert szerintem legtöbb ember (én nem, mint ahogy a budai strandot sem) szexuális dolognak tartja az ilyesmit. Pedig talán legjobb az lenne, ha egy homoszexuális nőt találnék erre a dologra. Szerintem ő nem olyan kritikával nézné a dolgot (és/vagy a testem), mint egy hetero/biszex nő.



2022. márc. 2. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha kozmetikushoz mennél, akinek ez is a munkája? Persze ha nem egy újabb burkolt hirdetés ez is.
2022. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Aha tehát vágja le neked a dzsungelt majd utána adjon egy kis happy endinget mi?🤣🤣🤣 ne haragudj, de nőként az itteni pasik gyenge szexhirdetésein röhögnöm kell.
2022. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mindenki magából indul ki, kedves 22:43-as.

Na, az ilyen rosszhiszeműség az, ami éket ver az emberek közé. Szó nincs semmilyen finishről. Javaslom, hogy olvasd el újra a kérdést.


Még úgy egyébként: köszönöm, akad szexre partner. Nálad sokkal kifinomultabb, kedvesebb.



Első, a kozmetikus nem opció. Egyrészt azért sem mert már nem férnék be időbe, másrészt legtöbb helyen nem gyantáztazni akarok (a kozmetikus csak azt tudom

2022. márc. 2. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Homoszexuális nő? Az milyen? 😅 (homoszexuális - férfi, leszbikus - nő)

Ja amúgy erre nem fogsz jelentkezőt találni. Te szeretnél vadidegen pasikat, vagy neked nem tetsző nőket csak úgy passzióból szőrtelenítgetni? Na ugye... ha meg már van olyan fokú szimpátia akkor szex is lehet, bár az meg nem fogja érteni miféle fétised van hogy epillációt kérsz tőle. Szóval bukta a story haver.

2022. márc. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtad szexuális kategóriába, mert ritka sunyi perverz alak vagy. Senki nem tartja szexuális dolognak rajtad kívül az ilyesmit. Ha téged a szörtelenítés izgat fel és erre keresel csajokat, milyen beteg lehetsz... :D

Homoszexuális nő? Te tudod egyáltálán, hogy mit beszélsz? Ez a kérdés egy értelmetlen zagyvaság, összevissza beszélsz, fogalmakat keversz és előadod a mártírt, hogy áá, a legtöbb ember ilyen, olyan, közbe meg te vagy az, akit ilyen beteg dolgok izgatnak, te kis sunyi te!


Na, akkor jól figyelj. Talán megérted.


Az az igazság, hogy a lányok nagyon maximum a párjuknak teszik meg ezt a szörtelenítést, de leginkább nekik sem, hsizem milyen férfi az, akit ez izgat? Miért nem tudja ezt egy férfi megcsinálni magának? Egyáltálán ki az a beteg, abberrált, aki ilyet kér egy Nőtől?

kb Így látják eme fura kérdésed a lányok és ez még mindig jobb eset, mert ha ezt személyesen kérdezed meg, lesz, aki olyan fülest ad, hogy az orrszöröd igen elhagyod, de nézd a jó oldalát, kevesebb dolga lesz a csajnak, már ha lesz hozzad hasonlóan beteg csaj, aki szörtelenít téged.


Szóval nyugi. Erre sosem fogsz lányt találni.

2022. márc. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3: de. CSAK a kozmetikus az opció. Fogadd el, vagy maradj szőrös.
2022. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen idegen nő nem fog téged szőrteleníteni... Ezt remélem te se gondoltad komolyan. Minden normális ember képes saját magát megborotválni.
2022. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne szex benne teljesen nyíltan, akkor mindegy lenne hogy nő vagy férfi szőrtelenítene.

Főleg meg nem homoszexuális nő.

Nagyon gyenge kisfiam ha így akarod a pöcsöd megfogdostatni.

EGyenesen szánalmas vagy .

2022. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Figy' ott a megoldás kulcsa a kérdésedben "mennyiért" - eme opciót meg keresd a rosszlányokon. Biztos lesz olyan amelyik bevállalja 😅 Ha fizetni akarsz szexuális jellegű dologért akkor ott keresd ahol fizetni szoktak érte, cipőt a cipőboltból, k.rvát az arra szolgáló helyeken.
2022. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es, anyád tud róla hogy egy ocsmány szűz, vadbarom vagy?
2022. márc. 3. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!