Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire elvárás egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás egy férfinak hogy a nő szőrtelen legyen?

Figyelt kérdés
Nem a nemi részre gondolok, hanem karra, lábra, mellbimbóra. Trollok kímélnek! Rendes válaszoknak nagyon örülnék.

2021. aug. 19. 20:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Azért az nem mindegy hogy mennyire, de alapjában véve nem zavar.
2021. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Nekem elvárás, nem akarok egy szőrös nővel mutatkozni az utcán.
2021. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos alapvető.
2021. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Függ a mértéke (színe, sűrűsége, erőssége) ugyan, de inkább eltűröm, semmiképp sem plusz pont.
2021. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az alapvető azt jelenti, hogy ha valaki nem szedi le, az ki van zárva teljesen?
2021. aug. 19. 20:37
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Én csak a hónaljamat a sport miatt.


A férjem kivan.

2021. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
A karját ne borotválja.. a lab egyenfüggõ, azért van aki alkatilag erõs szõrű, az nem vonzó. Olyan nõvel halistennek még nem találkoztam, akinek a mellbimbója szõrös lett volna (wtf)
2021. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
A hónaljnál elvárom (meg a mellbimbónál, de olyat még én sem láttam), többi nem érdekel.
2021. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem érzitek furának leírni, hogy "elvárom" valaki más mit csináljon a testével? Mert amúgy őszintén irigylem ezt a férfitulajdonságot, hogy majomszőrösen mutogathatok, hogy mi nem tetszik.


Kérdező, a szomorú valóság, hogy egy férfinak sem kell szőrös nő. Egy férfi soha nem fog 100%-osan szeretni, "szőröstűl-bőröstül", csak modifikált külsővel. Ezért leszünk mindig csicskák. Mert ilyen alapszinten beleszólhatnak az életünkbe.

2021. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%

#4 vagyok.

"majomszőrösen mutogathatok, hogy mi nem tetszik".

Az, hogy nekem mi tetszik az egy olyan dolog, amin változtatni nem tudok. Ettől függetlenül nem tudom, hogy honnan veszed, hogy nem szőrtelenítek? Kérdés szempontjából irreleváns, azért nem írtam, mert nem az a kérdés, hogy a férfi hol, mikor és mennyire szőrtelenítsen, hanem hogy mi tetszik, mennyire elvárás ez nálam a másik részéről. Hogy most egy nőnek tetszik-e vagy sem az, hogy én szőrtelenítek az más kérdés, de magam miatt teszem, mert nem szeretek majomként mutatkozni, mivel alapjáraton eléggé szőrös típus vagyok. Tudom jól mennyire kellemetlen, problémás tud lenni maga a szőrtelenítés és annak velejáróiról. Ettől független szó sincs itt csicskákról vagy pedig arról, hogy egy nőt egy férfitól alacsonyabb rendűnek tartsak. Orbitális nagy hülyeségnek tartom, amit most leírtál. Amúgy alapból ott érzem az ellentmondást a szavaidban, hogy elején bűntudatot szeretnél éreztetni a férfiakban, hogy mégis milyen dolog, hogy "elvárásként" kezelnénk a dolgot, beleszóljunk, hogy a másik mit csináljon a testével, végére pedig kilyukadsz arra, hogy milyen alap szinten beleszólunk, jelen esetben beleszólok a nők életébe. Lényegében majdnem ugyan ezt tetted, plusz áltanosítasz is egyben. Holott részemről legalábbis szó sincs erről. Növeszthetsz felőlem akkora szőrzetet ott ahol akarsz, akkorát hogy fésülni kelljen, agyon plasztikázhatod vagy agyon tetováltathatod magad, max azt éred el, hogy nem fogsz tetszeni. Legalábbis nekem biztosan nem. Ennyi. Történet lezárult. Mindig nincs szó csicskákról. Nekem ez a "csak azért sem csinálok valamit, hogy megmutassam, hogy különb vagyok, szembenézek a társadalmi elvárásokkal" hozzáállás így önmagában nagyon ellenszenvessé tesz valakit. Feminizmus is igazából egy nagyon jó dolog lenne (ahogy szükség is volt rá és lenne is, főleg néhány régióban), de sajnos csak lenne, ha nem lépett volna át egy bizonyos határt és javarészt nem férfigyűlölő propagandává nőtte volna ki magát. Kevesen vannak, akik normálisan képesek a dolgot kezelni. Helyette te is egy olyan alá-felé rendeltségi viszonyról beszélsz egy olyan dolog kapcsán, ahol erről még csak szó sincs. Ugyan úgy feltételezem a részedről is vannak egy férfi kapcsán bizonyos elvárások, akár belső vagy külső terén egyaránt.

2021. aug. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!