Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan lány/nő aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány/nő aki rajong azért ha nyalják a punciját?

Figyelt kérdés
A kérdésem oka az, hogy rajongásig imádok puncit nyalni, és képes vagyok órákig is csinálni, bármikor bármennyit, szinte nincs olyan hogy elég. Létezik hogy valaki passzol ehhez az igényemhez, van olyan nő aki vágyik ilyesmire?

2022. márc. 3. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem ha nyalnak, de azért órákig kicsit túlzás lenne
2022. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Keves no van aki nem szereti, de hogy orakig...
2022. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Addig csináld amig a nőnek jó. f45
2022. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Ez a korral jár!

Egyébként volt itt erre női jelentkező, de mindegyiknek csak a szája járt!

2022. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Dugni is tudsz, vagy csak nyalni?
2022. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak nők akik imádják az orált kapni. Ettől még aki szereti az is elhajt melegebb égtájra ha azzal rohanod le "hellóka Ödönke vagyok ki akarlak nyalni órákon át". Itt is erre az eredményre (törlés/tiltás) fognak jutni a privijeid.
2022. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon szeretem, ha órákug nyal az a pasi, akit imádok és viszont. Multiorgazmusos vagyok, ilyenkor van hogy 25-30x is elélvezek.
2022. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6# nak igaza van. Normálisan kell ismerkedni. Egyébbként meg minden nő szereti ha nyalják
2022. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg sose nyaltak ki, de mar nagyon szeretnem. Orakig nem tudom jol esne e, de hat mindent ki kell probalni.


N

2022. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Örülök a hasznos válaszoknak, a többieknek meg köszönöm, azt hiszem.

Nem terveztem ezzel nyitni senkinél, akad némi tapasztalatom a punci nyalásban, és gyönyörű emlékeim vannak, így váltam rajongásig szerelmes a punci nyalásba. Természetesen dugni is tudok, igen. Az órákig való nyaláson sem érdemes fenn akadni, hiszem hogy lehet az olyan hosszan csinálni, ha ügyes az ember fia, és én hajlandó volnék erre törekedni, pusztán arra (is) vagyok kiváncsi, hogy van e aki erre vágyik. Nem volt részem abban, hogy ilyen sokáig elhúzzam, mindig egyértelművé vált mikor kell megállni, és rengetegszer volt olyan hogy én még folytattam volna volna sokkal tovább, de orgazmus után ultra érzékennyé válik a terület. És ha abba kell hagyni, hát abba kell hagyni, nem mintha nem lett volna okom elégedettnek lenni.

2022. márc. 3. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!