Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány megkívánja egy fiú péniszét teljesen váratlanul? (nem szexre értem, hanem szájjal/kézzel hozzáérni) Vagy csak a fiúk ilyenek a lányok puncijával?

Figyelt kérdés

Szóval nekem így néha van olyan, hogy ránézek egy lányra és "legszívesebben kinyalnám őt". A lányok is szoktak ilyet a fiúkkal, vagy nekik eszükbe se jut, hogy egy idegen (viszont jól kinéző, rendes, szimpatikus) fiúnak megnézzék, megfogják a péniszét?


Illetve ha idegen fiúval nem, de a pasitokkal? Van olyan, hogy saját ötlettől vezérelve odamentek a fiúhoz, és előveszitek a péniszét és elkezdtek vele ellenni?


2017. ápr. 2. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Velem szokott lenni ilyen, pasimmal is (ez kézenfekvő) - de van, h meglátok egy férfias pasit és eszembe jut h ú, de leszopnám!
2017. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Végre egy csaj, aki szerets szopni :)
2017. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanaz, mint az egyesnek. :D
2017. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
62%
kb fél évig azon fantáziáltam annó, hogy mennyire durván leszopnám a szomszéd srácot :D
2017. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. Én amikor csak tehetem, simogatom, puszilgatom vagy magamhoz nyomom a párom péniszét, akárhol vagyunk (persze másokat ne zavarjunk), mert jó érzés vele törődni, kifejezni a szeretetemet iránta (nem feltétlen szexuális jelleggel). Ugyanígy, mint akár az arcát, vagy bármilyen mas testrészét. Én, ha együtt vagyok valakivel, akkor minden porcikáját imádom, nézzen ki bárhogy. Idegen pasiknak is néha megnézem a nadrágjukat, de ritkán fog el a vágy, ahhoz azért egy kicsit több kell (minimum vonzódjak hozzá). Amúgy, ha kicsit kevésbé erőlteted a szex témát, és többet csókolózol, simogatod a barátnőd, akkor nagyobb eséllyel fog kezdeményezni egy idő után.
2017. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aszlan ***** válasza:
0%
Hat az en párom is olyan ha abban a magasgba vagyok hogy az arca elot van a farkam egyből kiszabadítsa es vadul becupantsa es végig le is ápol ha van ra egy mod.de o se usza meg egy bonyalas benyalas nekul ha el kapom bugyi nekeul.főleg estere lefekvés elött mikor pizsit huza felfelle.szoval mindonkbe van egy kis pajkos benyalas bekapás hajlam.
2017. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva, megkívántam valakit úgy,bármit megtettem volna érte
2017. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!