Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok! Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Volt már olyan, hogy közvetlenül az aktus előtt kellett nagy dolgot intéznetek, amit nem tettek meg de mégis bevállaltátok a szexet? popsiba is ?

Figyelt kérdés

Vagy olyan , hogy éppen nagy dolog után került sor szexuális érintkezésre?

Akár popsi nyalásra?

(És még izgatott is a dolog titeket)



2022. márc. 3. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Fúj, nem. Alapból se kell az ánuszom nyalogatni, de ilyesmit pláne nem hagynék. És ha otthon vagyok, alap megmosakodni wc után.
2022. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Volt persze. Először lesz.artam a pasi farkát, utána kinyalattam a sz.aros s.eggem.
2022. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a kukoricát fricskázta le a kupakjárol.... Csak vicceltem. De hogy lehet ilyen kèrdèst feltenni?
2022. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Ha ilyen van, nem fogok szexelni, mert közben nem tudok akkor ellazulni. Biztos volt már olyan hogy nagy dolog után volt szex, de egyértelmű hogy minden nagy dolog után megmosakodok.
2022. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem volt és nem is lesz anál.
2022. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én kimondottan így szeretem.
2022. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Te most tényleg arra akarod verni, hogy storykat olvasgatsz arról hogy lett valakinek sz.ros a rudija, vagy mi? 😂

Épp eszű ember anál előtt kitolatja a szerelvényt a vágányról, nem szerencsés ha közben szemből jön a másik mozdony.

2022. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem es az analt is gusztustalannak tartom
2022. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Igen volt. Ilyen nagyon kellett már szarnom, de nem sikerült. Pàrom segített rajta, hogy utána menjen. Mondjuk kicsit korábban jött ki, aminek jönnie kellett, de addig a másik lukamba átraktuk a meglepetést. Ezután természtesen volt seggből szájba is és az arcomra és a számba élvezett. Ja meg a picsámba pisilt. Ezután bejött a szomszéd is, aki jól megdugta a szaros seggem.


Nyugodtan most már kiverheted egy kitalált történetre 😂

2022. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!