Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányokat h h nem érdekli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat h h nem érdekli vonalzós farok kép?

Figyelt kérdés
Vagy ha mondjuk idegen küldené akkor még megértem, mert az miért érdekelné. De ha akár ismerős, vagy mondjuk élőben lemérni a párjáét? Ez tényleg ennyire érdektelen a nőknek? :D
2022. márc. 4. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

De ha akár ismerős - ez ugye csak vicc?


Azt meg most elképzeltem, hogy nagyban szeretkezünk, és... várj, várj, hozok egy vonalzót :D

2022. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem miért lenne fontos, hogy ismerősöknek mekkora? Saját páromét meg tudom, de ahhoz nem kell vonalzós kép, értelem szerűen közelebbi kapcsolatom van vele. Vannak bajok a toronyban.
2022. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsi pontatlanul fogalmaztam. Nem általában véve ismerős hanem olyan akivel randi volt, vagy volt már szex, szóval valamilyen módon közük van egymáshoz szexuálisan.
2022. márc. 4. 15:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a párom farka foglalkoztat, de arról se érdekelnek képek.
2022. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Érdekel a párom mérete, nyilván számít. De ettől függetlenül nem kell róla vonalzós kép, ez teljesebb életszerűtlen. Ezt hogy gondolod, van egy albumom róla, és minden alkalommal az első randi után kérek egy ilyet, vagy nem lesz következő tali?
2022. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
#6 az utóbbi időkben fiatal lányoknál egyre nagyobb divat lett ez a "péniszméregetés" számokkal.
2022. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Mert közel sem izgató. Egy pasinak ez az egó miatt fontos , hogy mekkora neki de egy nőnek nem
2022. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi 6os, de a szexben sokat számít, hogy mibe ülök bele, én is szeretném élvezni. De ehhez nem kellenek ilyen képek, anélkül is el tudom dönteni. -5ös voltam
2022. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
#8 akkor csak adatot kérdezel? Mert ha semmire nem vagy kíváncsi beszélgetésnél errtől, akkor csak élőben derül ki
2022. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert hidegen hagy. Egyik partneremnek se tudtam soha eddig cm szerint a méretet, illuziorombolo is lenne ha ezzel kezdi az ismerkedést. De ettől még élveztem mindegyikkel pedig mind más méret volt. De nem a cm-ek miatt élveztem velük a szexet hanem mert tudták használni.
2022. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!