Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20/5 ös farok jobban kielégíti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20/5 ös farok jobban kielégíti a lányokat mint egy 13/4,5 ös?

Figyelt kérdés
Nekem 13 centisem van, sokszor gondolkozom hogy ha mondjuk 20 centi lenne akkor azt jobban élvezné e a barátnőm. Meg lehet nekem is jobb érzés lenne.
2021. máj. 9. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Van akinek jobb, van akinek nem. A többségnek elég ez a méret. Neked miért jobb? Nem teljesen mindegy? Ugyanúgy lehet élvezni kicsivel is.
2021. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Tök mind1 minek olyan dolgon agyalni amin úgysem tudsz változtatni
2021. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Neked nem nyújtana nagyobb élvezetet, hiszen most tövig be tudsz hatolni. 20 centi a legtöbb nőnek már sok lenne.

Vastagságra meg...sosem méregettem az exeimet, de baromira szűk vagyok, szóval nekem biztos sok lenne az 5 cm.

2021. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Az én méretem a kettő közt van. Volt egy barátnőm akinek az élettársának nagyon nagy volt. Velem érezte jól magát (éveken át).

Nem anyagiak miatt, ha valaki erre gondolna, "csóró" voltam.

2021. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Tágabb a hüvelyem, így jobban élvezem azt, amelyik vastagabb, de nem megyek senkihez centivel.
2021. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nincs hosszú hüvelyem, a 20 centi csak szenvedés lenne
2021. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez elég egyértelmű.
2021. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arany középút! Nekem a kicsi kevés,a túl nagy pedig sok.KB. 18 centis a számomra ideális.
2021. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!