Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy 40éves férfiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 40éves férfival aki fütyinek hivja a farkát. Ez normalis vagy meneküljek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez a neve.Születésetől kezdve.

Te változtatsz nevet,ha az aktuális tarsadnak nem tetszik?Ugye nem!Na akkor nincs miről beszélni.

Ha ez az életed legnagyobb traumaja,akkor keress egy olyan 40 est aki úgy hívja a pöcsét,ahogy te szeretnéd.

Lompika,peló,gyík,kakas,piton,

kukac,f@sz,Ede, vagy mittomén.

2022. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Most elgondolkodtam a lányoknál ez a "punci" az hogy ez jobban megmarad később a szóhasználatban a "fütyi" meg nem az nem tudom miért van?


Ilyenen biztosan nem problémáznék te hívd úgy ahogy te szeretnéd.


Viszont ha pl. "fütyi" helyett "puncinak" az már probléma lenne.

2022. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
"Fél semuu kobra!"
2022. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én anno volt barátomét arcnélkülinek becéztem.

Ez mondjuk belsős poén volt, szóval volt oka, de a lényeg, szerintem annyira triviális hogy ki hogy hívja, hogy ebből témát csinálni értelmetlen.

2022. márc. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!