Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a csajról?

Figyelt kérdés

[link]

Tegnap jött be valami cikk erről a csajról nekem facebookon, hogy magyar nemzetközi plus size modell, és bőven 100 kilós. Rákerestem instán, és láttam, hogy rengeteg követője van, illetve ami mégjobban meglepett, hogy több instás ismerősöm is követi, sőt lájkolja a képeit, és még kommentel is a posztjai alá. Olyanok, akikről nem is gondoltam volna, hogy a nagydarab csajokra buknak.

Nekem tetszik a csaj, de mondjuk én régóta bukok a nagydarab nőkre, volt már 140 kilós partnerem is. Viszont ami meglepett, hogy szélesebb körben is népszerű a csaj. Szerintem az van, hogy sokkal több férfinek bejön az ilyen alak, mint amennyien be merik ismerni. Tudom, hogy engem is mennyit cikiztek, mikor a nagydarab barátnőm volt.

Szóval szerintetek? 25f



2022. márc. 5. 13:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Arcra tetszetős, de túlságosan nagy a feneke az én ízlésemhez képest! De ezek szerint másoknak ok!
2022. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Nemhiszem h magyar
2022. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Jó csaj.
2022. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon szép arca van, a személyiségét is csípem, de brutálisan el van hízva.
2022. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%

Én úgy tudom, hogy ő egy magyar származású bbw modell. Aztán lehet tévedek.

Nekem bejon, valami ilyesmi lányok az idealljaim, sajnos a popsija nekem kicsi, lehetne sokkal nagyobb neki, ami viszont nekem túl sok, az a gyomra, ez viszont taszít akinek már ekkora. Szóval nagyobb popsi és kisebb gyomorral nekem istennő lenne.

2022. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha csúnya arca lenne ő is csak egy lenne a sok kövér nő közül akiket mindenki bánt és megaláz.
2022. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%
baszki mar ocsmany dagadt nokbol is modell lehet? hat igy nez mi minden masodik ciganyasszony a faluban..
2022. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

plus size modell = dagadt modell


Az elhízás káros és egészségtelen, tenni kellene ellene nem reklámozni.

2022. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nekem is tetszik nagyon. Az egészség részre annyit, hogy nagyon sok csinos lánynak is rengeteg betegsége van, és sok 100 kg feletti ember pedig teljesen egészséges. Szerintem sokkal több lány szenved betegségek miatt a túlzott hülye diéták és megfelelési kenyszerek miatt.
2022. márc. 5. 14:29
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

" Az egészség részre annyit, hogy nagyon sok csinos lánynak is rengeteg betegsége van, és sok 100 kg feletti ember pedig teljesen egészséges. "


Ezek alapján ha ismerek olyan dohányos embereket akik (kívülről, látszólag) egészségesek akkor bárki nyugodtan dohányozhat?


Az arányok számítanak, sokkal több elhízott embernek vannak különböző betegségei mint egy normál testalkatúnak.


Magas vérnyomás, cukorbetegség, koszorúér-betegség, stroke, máj elzsírosodása, egyéb mozgásszervi betegségek amik a plusz tehertől alakultak ki, stb., stb. Többek között ezek járnak az elhízással. Ezek a "modellek" pont kiesnek a pikszisből mire 10-15 év múlva beüt nálunk az első tünet pedig sokkal jobb lenne ha arról töltene fel videót, hogy a mozgásszervi betegsége miatt nem tud normálisan járni csak szenvedve totyogni mint egy pingvin.

2022. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!