Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a csajról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a csajról?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk, de közben tudtam, ha komoly lesz a dolog, akkor b. szhatom a régi csajommal a dolgokat. Ezért elkezdtem alázni elég durván, de ő erre is kedves volt, aztán mégjobban aláztam, erre ő is erre a stílusra váltott és elmondta h haggyam békén, meg ne higgyem h szeret blablabla. Jól felcs.szte az agyam ezzel a stílussal, majd pár napra rá írt egy bocsánatkérő levelet, hogy megbánta h lesüllyedt a szintemre, de nem miattam, hanem maga miatt, és bár kedvelt, de haggyuk egymást, blabla.

Tuti belém van zúgva, mi? :D


2014. nov. 22. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ekkora egy agoista, nagyképű faszt mint te vagy... És ezek a nyomorékok kellenek a lányoknak mint te.. Bezzeg a kedves romantikus emberekre mint én "szarnak" nagyívben.. Te meg egy patkány vagy. Remélem holnap valami csoda folytán meghalsz.!!
2014. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
hehe.am igen.
2014. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
51%
REMÉLEM MEGDÖGLESZ TE F@SSZOPÓ FÉREG!!
2014. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csupán reményedni merek benne, hogy ez egy fake kérdés... Ilyen genyó ember csa nem létezhet. Vagy ha létezne is már megölték volna az ismerősei
2014. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
OOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHMMMMMM. Istenem szabadítsd meg világodat az ilyen balfas*zoktól, és ne engedd hogy gyerekeinkre terjedjen ez a csúny kórság. Ámen
2014. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Ha valaki megöl téged annak küldök gyümölcskosarat...
2014. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ima arra jó hogy ezt a fa*szt aki ennyire barom, annak meg kell dö*glenie. remélem nem fog téged többet senki se szeretni.
2014. nov. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most ebbe mi a durva? Nem az esetem a csaj, na.
2014. nov. 22. 23:42
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a csaj a gáz. Más ember már hanyagolt volna, ez meg még mindig kedveskedett, meg tepert. Idióta p.csa. Most ebből hogy nem szri le h nem akarok tőle semmit?

Hogy állítsam le, hogy leessen neki az adás?

2014. nov. 22. 23:44
 10/12 anonim ***** válasza:

sokan magukra ismertek az alázottban,


hát mondd meg neki hogy sajnálod ezt az egészet,és hogy szereted stb,megbántad mikor végre újra elhiszi meg röhögj a képébe,hogy mekkora nyomorék,és számold ezt hányszor lehet megjátszani.


unalom űző,társas játék.

2014. nov. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!