Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó néhány netes prosti miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó néhány netes prosti miért nem szeretne értékeléseket megjeleníteni az adatlapján?

Figyelt kérdés

miért nem lehet értékelést olvasni jó pár ilyen netes prosti oldalán?

Ott tuti valami gáz dolog lehet,ami miatt nem engedi a kommenteket?


2022. márc. 5. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Az tuti,hogy valami nem ok.
2022. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Biztos nem oké ott valami. Ha normális szolgáltatást nyújt, normális értékelést is kap. Így is becsúszhat néhány negatív értékelő, de még ezzel együtt is sokkal jobb, megbízhatóbb, akit lehet értékelni.
2022. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Azok nem netes prostik, a netes prostik azok akik pénzért kizárólag mutogatják magukat a neten, mint például az onlyfansos lányok, meg a webcam"modellek".
2022. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában azért, mert tudják, hogy rosszat írnának róluk.
2022. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert van valami bibi a dolgukban.

Én is ráfaragtam,az amiket írtak nem vettékel a kedvem.

Amit tapasztalatam és senki nem írt,na az ért egy jó negatív kritikát. Pontosabban ért volna ha szeretné ha értékelnék...de nyilván nem szeretné.

2022. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés a kedves szó róluk.
2022. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt de szépen mondtad!
2022. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Erősítem a fenti véleményeket. Sajnos nekem volt egy ilyen csajjal tapasztalatom. Amúgy ha rosszlányokon van egy pozitív értékelésed 1éven belül, akkor a kikapcsolt értékelésű hirdetőknél is eltudod olvasni a régen írt beszámolókat.


Ott eléggé cifra dolgokat lehetett olvasni. Volt ahol a strici valahonnan előkerült, mikor a kuncsaftnak valami nem tetszett.

Aztán az illetőnek Ádám kosztümbem ruhajival a kezében kellett nyúl cipőt húznia. 🤣


Volt egy másik, ahol a kisebbségi lányok nem akartak kiengedni.


Én tapasztalatom azért nem volt ennyire gáz.

2022. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert vagy van mitől tartania, nem valós kép, nem valós a szolgáltatás.

Vagy mert volt régebben értékelés és negatív volt. Így az elriasztja az új kuncsaftokat. Így letiltja az új még csak annyit lát h nem lehet.

Bár van egy régi kedves hölgy aki azért tiltotta le,pedig nem volt negatív talán csak 1, de kb 70..80 pozitív,mert annyira kielemezték a lakást mi hol van hely stb hogy zavarta

2022. márc. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!