Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők véleménye érdekelne!Beváll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekelne!Bevállalósabbak szeretik ha a pasi nyal nekik popsiba, aztán ha jó minden finoman berakja?Vagy ezt nem sok nő szereti igazán, mivel nálunk is offolt lett a dolog?

Figyelt kérdés
Alpári hozzászólás nem érdekel, mivel ezek szexuális dolgok rendes embereknél.

2022. márc. 5. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
A popsi nyalást nagyon szeretem de ha berakja azt nem.
2022. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A popsi nyalás jó, de ettől nem tágul annyira, hogy be is tegye, ahhoz idő kell és izgatás ujjal is.
2022. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, de ez még kevés ahhoz hogy be tudja rakni. Az ujjazást nem szeretem, így marad a sok-sok síkosító
2022. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nálunk ugyanez a probléma amit leírtatok. Elsőnek a vastagságra gondoltunk de mivel 13vastag ezért az nem valami hatalmas. Próbáltuk mindennel de sajnos a behatolás után 1-2perc és fájdalmas lesz hiába a sikosító is. :/
2022. márc. 5. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
lényeg hogy szép lassan csusztasd be tövig, majd hagyd ott pár percig, hogy hozzátáguljon a feneke és akkor kezd el tolni ki-be, nálam ez bevált N
2022. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Hódmezővásárhely miért van ott a kulcsszavak között?
2022. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem véletlenül raktam oda, utólag lehet azt törölni? Mivel ott élek szoktam keresni ittis a városra/kérdésekre.
2022. márc. 5. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet már a korábbi fájdalom miatt rágörcsöl és emiatt sem megy. Akkor lehet hagyni kéne egy ideig.


Anno volt olyan, hogy normál szextől úgy felizgultam, simán be is ment és análban folytattuk, amúgy imádom análba is, néha nagyobbat élvezek, mint mikor puncimat dugja.


Ez is változó, mennyire tud ráhangolódni, ellazulni a nő ilyenkor. És függ a partnertől is, fel tudja-e izgatni, ráhangolni. Esetleg masszázs segíthet.

#2 voltam

2022. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen
2022. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A pospsi nyalást szeretem, de ahhoz ,hogy berakja kellő előkészítés kell. Óvatosan anál pluggal tágítani kell, utána a behatolás. És nagyon sok síkosító.
2022. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!