Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekes dolog történt velem,...

Érdekes dolog történt velem, érdekelne mindenki véleménye. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Tegnapi napon az M7-esen tartottam Budapestről Székesfehérvár felé körülbelül este 6 magasságában, meglehetősen világos volt még... az autópályán voltak rendesen, mint általában. Egy autó előzése közben hirtelen olyan dolog történt velem, mintha látomásom lett volna. A környékről eltűnt minden, az autókkal együtt, az út olyan volt, mintha össze-vissza lett volna törve és repedezve a felülete, az ég pedig narancssárgának tűnt és a Nap a megszokottnál sokkal vörösebbnek és hatalmasabbnak látszott. Teljes csend volt. Ekkor az autó állt (azaz nekem úgy tűnt, hogy áll). Nagyon féltem és melegem volt. Ki akartam szállni az autóból, de amikor megérintettem a kilincset, ismét az autópályán voltam, a külső sávban, kb. 110-es tempóban teljesen biztonságosan haladva. Természetesen minden "normális" volt, de folyt a homlokomon a víz és elég izgatott állapotban voltam. Velencénél lementem a pályáról és megálltam a benzinkút parkolójában, kifújtam magam és egy negyed óra múlva ismét hazaindultam és hazaérkeztem egyben. Azóta csak a szűk családi körömben beszéltem erről, anyámmal és a testvéremmel, ők hittek nekem, de ők sem tudtak a dologra mondani semmit, ahogy én sem. Még mindig sokkol az emlék, mert száz százalékosan valóságosnak tűnt a dolog. Lehetséges, hogy orvosi segítségre lenne szükségem? (34/férfi)
2009. aug. 21. 04:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nem voltam fáradtabb aznap az általánosnál, sőt, igazából jobb kedvem is volt, mint szokott. Nem ért semmiféle különösebb stressz, nem fogyasztok alkoholt, sem más drogot. Ezeket még hozzátenném.
2009. aug. 21. 04:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert sem?
2009. aug. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég ijesztő. :S Sajnos nem tudom, hogy mi lehetett, de szerintem egy pszichológushoz menj el, ő biztos többet tud segíteni. Lehet, hogy hülye ötlet, de nekem ez jutott eszembe: nem félsz vagy féltél korábban az autópályán vezetéstől? Vagy attól, hogy valami műszaki probléma van az autóddal? És talán erre reagáltál így... De inkább szakembert kérdezz, én csak találgatni tudok..
2009. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg érdekes, én mondjuk erre tippelnék:


[link]

[link]

2009. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!