Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk kinek jönnek be a sziliko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk kinek jönnek be a szilikon mellű nők? Természetes idomok vagy műanyaggal itt vagy ott is kitömött idomú nők jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Ha nem csak egy éjszakás kalandról lenne szó, ott nyilván nem mérvadó nagyon ilyen illúzió.

2022. márc. 6. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Férfiként / fiúként a természetes női idomokkal rendelkező nők jönnek be.
Férfiként / fiúként nem számít ha itt - ott az idomok ki vannak tömve a nőnél mű dolgokkal.
Nő / lány vagyok csak itt jártam kíváncsiságból én nem rendelkezek ilyesfajta implantátumokkal.
Nő / lány vagyok csak itt jártam kíváncsiságból én rendelkezek itt vagy ott is műanyag idomokkal.
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetes jön be. Fiatal feszes mellek, kis bimbóval.
2022. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegy csak szép legyen, de párkapcsolat esetén nekem sosem volt döntő..
2022. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nagy szilikoncici, nagy szilikonsegg 😋🤤😍
2022. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy csak feszes legyen, és formás! :)
2022. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem jön be egyszerűen ránézésre is látszik, hogy valami "nem kerek" nem természetes még ha rögtön nem is lehet észrevenni.


Nem mondom kizáró ok lenne, adott esetben, de nem jönnek be a művi dolgok amik valami természetest akarnak eladni látszólag.


Ott látom ezt főleg problémának, hogy a kis fiatal csaj már szilikon lufikra vágyik 16 évesen. Hol -ott teljesen rendbe van külsőre.

2022. márc. 6. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
20 éves szilikoncicis csajok a legszexibbek, fiatal hamvas, vékony, de mégis nagy feszes szilikoncicik! Imádom őket!
dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Számomra inkább taszító a szilikonos,felfújt nő!

Csakis a természetesség,s a telt formák híve vagyok szingli,hetero pasiként!

jan. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!