Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult a környezetetekben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult a környezetetekben, hogy egy nő - már bőven felnőttként, 30 felett - természetes úton (szilikon kizárva) megmellesedett, kibegyesedett?

Figyelt kérdés
Feleségem húga öt éve hagyta abba a szoptatást. Előtte kis mellű nő volt. A terhesség alatt az alapállapothoz képest óriásit nőttek a mellei, és a szoptatás alatt végig nagyok maradtak. A szoptatás abbahagyása után csak minimális méretcsökkenés történt, jóval nagyobbak maradtak a sógornőm mellei, mint a terhessége előtt voltak. Éppen a hétvégén voltunk náluk, régi fényképeket nézegettünk, és a férje is elismerősen mondta, hogy a gyereknek köszönheti azt, hogy a felesége szép mellű lett, igazi didikirálynő. Más is járt ilyen szerencsésen?

2020. szept. 28. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ismerősöm szintén így járt
2020. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Elég hülye férje van ha ezzel dicsekedik, de te is az vagy ha a sógornőd csöcseit nézegeted.
2020. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én magamtól oda se néztem volna, a férje hozta fel a témát, ő hívta fel a figyelmet a folyamatra. Ő mondta: Nézzétek csak meg Andi melleit most és nézzétek csak meg ezt a terhesség előtti strandfotót! Látjátok a különbséget?
2020. szept. 28. 11:11
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Ha súgonrnőd ku r va akkor èrthető az öröm. Magasabb lett az árfolyama.

Amúgy szép kis család .....

2020. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Igen, előfordulhat ilyen. A terhesség és szoptatás alatti hormonális változásoktól megnövekedett szövetállomány sokszor "úgy is marad", megjegyzem súlygyarapodás is társul hozzá. Ha a régi versenysúlyát visszaszerzi akkor a mellméret is ugyanúgy lecsökken.
2020. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb. 30 éves koromig olyan kicsi mellem volt, hogy melltartót sem hordtam. Később pszichiátriai gyógyszerektől hol híztam, hol fogytam. De érdekes módon a fogyás mellett is úgy kigömbölyödtek, hogy volt, aki megkérdezte, igaziak-e? 35-40 között lett a legjobb alakom.
2020. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

36 éves koromig 2 pattanás volt a mellem. Még az is csoda, hogy a férjemmel összejöttem, olyan gátlásos voltam miattuk, hogy hónapokba telt, mire leimádkozta rólam szex közben a melltartót, amit a mellem helyett hordtam.


36 éves koromban szültem, a szoptatástól megnőttek a melleim, tényleg gyönyörűek voltak. Aztán valamennyire kisebbek lettek, fogytam is sajnos, de azért maradt véglegesen két kicsi, de legalább formás mellem. A két pattanáshoz képest sokkal nőiesebb és azóta érzem nőnek magam.

2020. okt. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhességelőtt nekem is 70 volt,de talán a fiam születése vagy csak az idő,de most jelenleg 80/B 41N
2020. okt. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben nekem volt a legkisebb mellem, a legkisebb A-s melltartó is lötyögött rajtam. Aztán 18 éves koromban eklezdtem szexuális életet élni és a szexhormonoktól a mellem is nőtt. Egy évvel később már B-s volt. Most fogok váltani C-re de csak amiatt, mert párom szokta markolászni. Aztán ki tudja mi lesz szülés után, lehet D-s
2020. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetes dolog. A mi családunkban is tendencia hogy az enyhe B-ből erős C-t csinált a gyerek.
2020. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!