Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan fétised vagy fantázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fétised vagy fantáziád amit nagyon szégyellsz?

Figyelt kérdés
Bár anonim az oldal de ha kommentben nem akarod leírni viszont privátban elmondanád akkor oda is megírhatjátok nyugodtan.
2022. márc. 6. 18:20
1 2
 11/14 Skh30 válasza:
0%
Halotam oja hejrõl ahol clubok alakulnak akiket érdekel a téma és ember élete megtud oldodni ha lehetséges éstõrvényt nem sérti
2022. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
Engem a terhes nők, terhes szex, illetve azt is várom már hogy én legyen terhes.
2022. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Fétisem van de abszolút nem szégyenlem, inkább megélem. Szerencsére a párommal egy rugóra jár az agyunk.
2022. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Terhes szex, anal ha rá tudom venni a párom.

Seggnyalas.

Nem nagy dolgok de nekem komoly vágyak.

20f

2023. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!