Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok körében mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok körében mennyire elterjedt a szőrös hónalj?

Figyelt kérdés
18 év körüli csajokra gondolok.

2022. márc. 6. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem kb. semennyire. /F
2022. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Külföldön mostanság néha extrémebb divatként is megjelenik, nálunk magyaroknál úgy tapasztaltam hogy valamiért jóval ritkább. De azért akadnak páran akiknek természetes így is, még ha nem is feltétlen láthatóan hordják ;)

A 2000-es évekről tudok még nyilatkozni. Középsuli, az egyik lánynak az osztályból teljesen természetes szőrös hónalja volt. Nyáron néha ujjatlanba jött be és abszolút nem zavartatta magát pedig összesúgtak a háta mögött. Ő meglehetősen kívülálló volt sokminden másban is, és állítólag elég vad természetű. Illetve az osztályból mégegy lányról tudok akinél felfedeztem ezt, neki is természetesre meg volt hagyva akkor épp, de ő szinte mindig pólóban járt. Csak véletlen láttam meg, viszont nála kifejezetten izgalmasnak találtam. Ő csak nagyon ritkán járt ujjatlanba, viszont olyankor teljesen borotvált volt. Intelligens és jófej lány volt amúgy, kedveltem őt.

Két példát tudok még, szintén 18-20 körüli korosztály és 2000-es évek. Bár náluk inkább csak 1-2 hetesre megnőtt állapotot láttam, nem a teljesen kinőttet. De izgalmas látvány volt így is. Az egyikőjüknél otthon láttam, otthoni ujjatlan szerelésben, a másiknál viszont nyáron kint az utcán, szintén ujjatlan felsőben. Őt sem volt az a zavarba jövő típus, kifejezetten laza volt mindig is.

Szóval voltak már akkoriban is szerencsére akik nem vették túl komolyan a divatot, de meglehetősen kevesen. A többség akkoriban is ügyelt rá hogy mindig teljesen borotvált legyen, vagy maximum pár nap borosta fért bele nekik. Ja és ők négyen csak a 18 év körüliek voltak, szerencsére későbbi időkben is találkoztam szőrös női hónaljal :)

2022. márc. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Olyat láttam már,hogy két szőrtelenítés köz megnő valamennyire,vagy télen meghagyja ott is,máshol is,de teljesen természetesen nem látni.L.
2022. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!