Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés amikor egy partnerrel bővül az eddigi fiúid száma?

Figyelt kérdés

Amikor lesz egy új barátod akkor jó érzés vagy rossz hogy egy fiúval több fiúval voltál már?

Igaz az amúgy a lányok nem szívesen növelik a partnerek számát, minél kevesebb fiúval szeretnének lenni életük során?


2022. márc. 8. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Imádnak pasizni.
2022. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ez nem rossz vagy jó érzés hogy egy több fiú, még sose rugóztam ezen
2022. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezeket a sületlenségeket honnan szeded? Senki sem gyúr arra hogy minél több vagy minél kevesebb párja legyen. Majd ahogy az élet hozza. Ha új párom van akkor nyilván azért a párom mert jó érzéssel tölt el vele lenni. Eszembe se jutna ilyeneken gondolkodni hogy hú egy fiúval több milyen rossz...
2022. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Összesen egy emberrel voltam párkapcsolatban akivel szexeltem, a többiekkel hosszabb-rovidebb szexkapcsolat volt.

Nem különösebben érdekel, persze próbálok a józan ész határain belül maradni és eleve csak olyannal összejönni ilyen kapcsolatra aki tartósnak bizonyul.

De ugyan így nem keritek nagy segget annak se hogy az adott férfi hány nővel volt. És hiszek benne hogy normális ember nem ez alapján hoz értékítéletet

2022. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet előre tervezni, és nem is szoktam ezen töprengeni. Megválogatom a partnereim, és nem is volt sok. De amikor egy új kapcsolat elején vagyok, utolsó utáni gondolatom sem ez.
2022. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek csak az elején van jelentősége, kicsi számoknál.
2022. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez az aminek semmi jelentősége nincs, s nincs is senkinek semmi köze hozzá (korábbi partnerek száma), max. az aktuálisnak.
2022. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig számolta,de mostanában már nem.L
2022. márc. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Meddig számoltad?

2022. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!