Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akik több partnerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik több partnerrel kavarnak párhuzamosan, pontosan miért csinálják? Milyen érzés ez számukra?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan hozzászólást olvastam, hogy egy nő írta hogy az exe ezzel meg azzal kavart mellette. Olyat is olvastam, hogy hetekig, hónapokig tart a pasi a háttérben más nőt, vagy akár más nőket.


És olyanokat is olvastam, hogy egy nő kavart több pasival párhuzamosan.


Én most az ilyen emberekhez szeretném intézni a kérdésemet, férfiakhoz és nőkhöz egyaránt.

Érdekelne, hogy miért csinálják ezt? Milyen érzések játszódnak le bennük?

Mennyire van szégyenérzetük, lelkiismeretfurdalásuk?


2014. dec. 28. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A bizonytalanság miatt. Ha nem érzi biztosnak az egyiket, tart meette egy másikat, hogy az úgymond kiegészítse... Lehet ez a hiány szexuális, de akár érzelmi is. Az emberfüggő szerintem, ki mennyire érez bűntudatot... azon is múlhat, mennyire mély a kapcsolat. Ha nem érez semmit egyik iránt se, de mégcsak nem is járnak , nem hiszem, hogy bánná. Van, amikor még kapcsolatban sem. Vessetek meg, de voltam én is ilyen. Szerettem volna valakivel mindig lenni, hozzábújni és az akkori párom eléggé a barátai bűvös körében éldegélt, játszott esténként a haverokkal, szórakozott, néha volt csak szeretgetés. Eleinte persze nem ilyennek ismertem meg. Ha tudtam volna...

Mindegy is, lényeg, hogy nem akartam megbántani, rengeteg veszekedés volt amiatt, hogy kiteszem a lelkem érte és nem érzem, hogy szeretne. Megcsalni sem akartam, otthagyni se...Viszont rettegtem egyedül lenni. Nem akartam szakítani, mert akkor mégkegyetlenebb lett volna. Aztán akkoriban újra elkezdtem beszélgetni egy régi fiú ismerősömmel. Eleinte nem akartam tőle semmit, csak sétálgattunk, elmentünk erre-arra, mikor a barátom "nem ért rá" aztán egyik nap beállított egy nagy csokor virággal és megcsókolt. Itt már nem volt visszaút... Engem nagyon bántott a lelkiismeret, nem tudtam sokáig így lenni. Ő tudta, hogy nem ért teljesen véget a kapcsolatom, csak eléggé elromlott, sokáig nem is akarta erőltetni, aztán a sokadik hajnalig beszélgetés után, ami általában abból állt, hogy meséltem,megint mi miatt lettem lecseszve és min veszekedtünk és belefáradtam ebbe, akkor történt ez. Nem mondtam el az akkori páromnak, hogy ez is közrejátszott a döntésben, csak az egyik összezörrenés azzal végződött, hogy "megint kezded a hülyeséged?(ha szépen mondtam, hogy szeretnék vele lenni többet, akkor is kiborult, kezelhetetlenné vált a dolog)" Elkezdte, hogy kisajátítom, korlátozom, meg minden, és hogy nem tudja, mit érez.Ekkor már nem izgatott, hogy mit gondol rólam és hogy mi lesz velünk. Mondtam neki, hogy akkor ez le van zárva és hazamentem. Utólag is sokáig bántott a dolog, főleg, hogy többször is jött bocsánatot kérni és mondta is, hogy nagyon megbánta és nagyon üres minden, de valamit kiölt belőlem ezzel a sok veszekedéssel és utána már nem tudtam szerelemből szeretni, csak reménykedtem, hogy vissza lehet fordítani ezt...hiába. Vannak olyanok, akiket a vadászösztön hajt, velem nem így volt. Én elbizonytalanodtam a kapcsolatban, de féltem megtenni azt a lépést, mert féltem, hogy nagyon megbánnám. Egyszerre eget tudok szeretni, akkor ő volt az még. A másik fiú csak felnyitotta a szemem. És ha nem is lett volna folytatás vele a csók utáni időszakban, akkor sem bírtam volna a másikkal maradni. Nem tudom, ki a hibás, nem tagadom, hogy én is az vagyok. De ez nem egy ember játéka volt, ahogy legtöbbször soha sem egy ember tehet róla.

2014. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!