Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen érzés volt amikor először fröccsent sperma az arcotokra, testetekre? Meglepődtetek?Kellemes érzés volt vagy kellemetlen volt?

Figyelt kérdés
2022. márc. 9. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Semleges
2022. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A felhevült hangulat miatt meglepő és kellemes volt az elsőnél. De mint mindent, ezt is meg lehet szokni.
2022. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon perverz pillanatok voltak de imádtam
2022. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semleges, nem az számított hogy "fröccsen" hanem ami előtte történt 😂
2022. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő nem volt, valahogy sejtettem, hogy ez lesz a vége. Meglepően melegnek, és soknak tűnt. Az egész folyamat kellemes volt, másképp nem csináltam volna
2022. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
73%

Szerintem rendkívül kellemetlen amikor arcra megy. Fürdés közben oké, amúgy pedig: belespriccel a szemedbe és "megvakulsz" tőle, belemegy a hajadba, orrodba...

Testemre oké, papírral letöröljük, valahova mennie kell...

Szájba szerintem legalább praktikus :D

2022. márc. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Váratlanul történt az első arcra, de nagyon izgató volt.
2022. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!