Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jelenleg 3 nő akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg 3 nő akar velem szexelni, viszont én elég bénának érzem magam behatolásos aktusnál és a méretem is kicsi. Mit tegyek, hogy ne legyek előre stresszes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kamunak gondoljátok a kérdésem, de baromira nem az.
2022. márc. 9. 19:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Pláne, hogy mindhárom nő igencsak tapasztalt...
2022. márc. 9. 19:57
 2/10 NTBS ***** válasza:
100%
Legyél velük őszinte. Akkor lekerül a lelki nyomás rólad.
2022. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
korod?
2022. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kiválasztod amelyik a legszimpatikusabb és legjobban tetszik neked és szépen ágyba bújsz vele. S próbálsz vele összecsiszolódni az ágyban, meg nem stresszeled magad hülyeségeken.
2022. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Növeszd meg a péniszed, vagy vigyél egy strapont. Ennyit tudsz tenni.


Gondolom ez a 3 már harcedzett csatakanca. El fogsz veszni bennük, mint kutyában a kullancs.


GoodLuck!

2022. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, azok.
2022. márc. 9. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit akarok mondani, hogy irigykedem.
2022. márc. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz! Ha ők akarnak szexelni veled (és főleg ha csak szexelni akarnak), akkor engedj mindháromnak, ilyen alkalmakat nem szabad kihagyni, pláne ha egyedülálló vagy! Egyrészt sokat tanulhatsz tőlük, másrészt nincs kizárva, hogy egyik-másik akár többalkalmas, vagy hosszabbtávú legyen. De legrosszabb esetben is: lesz legalább 3 numerád...
2022. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, legrosszabb esetben lesz 3 különböző nemibetegsége (óvszerhasználat ellenére is).
2022. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak egyszer mar jartam ugy, hogy a csaj leszallt rolam, mondvan nem erez semmit belolem. Utana egy hetig fel sem allt, meg kiverni se akartam. Azota feszengek ezen. Vannak pozitiv szexualis elmenyeim is, de ez az egy megis valahogy bearnyekolja az egeszet…
2022. márc. 20. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!