Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan lány, aki erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, aki erre nyitott? /F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem nagyon tetszene, ha úgy lehetnék együtt egy lánnyal, hogy tarthatna mellettem egy szeretőt, akivel néha lefekszik.


Én nem akarnék mással rajta kívül, egyszerűen csak tetszik az, hogy tudom, hogy rajtam kívül van más is, akinek ritkán oda adja magát teljesen.


Ezen kívül teljesen olyan lenne mint egy rendes kapcsolat, kívülről senki nem tudna semmit.


Szerintetek van olyan lány aki ebbe bele egyezne?


2022. márc. 12. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Járj rosszlányhoz! Biztos lehetsz benne, hogy mással is lefekszik:-)
2022. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék férfiként nézni egy ilyen pasira, bocs.
2022. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Te egy igazi született csicska vagy.
2022. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám, ha nem menne végül, akkor szakítanék, ha menne akkor jó lenne. Volt már nekem is olyan, hogy megkívántam mást amikor volt kapcsolatom, de nem tudom végig is tudnám csinálni.
2022. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Poliamor.
2022. márc. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!